BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kompozitinių medžiagų prototipo, skirto ekologiškų pakuočių gamybai, pasitelkiant natūralias biologiškai skaidančias medžiagas, kūrimas ir tyrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-03-0032

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Think green"
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-03

Produktų ir gaminių pakavimo medžiagos (plastikiniai maišeliai, burbulinė plėvelė, oro pagalvių plėvelė, PE putų apsauginiai profiliai ir kt.), jų gamyba ir tvarkymas yra kenksmingi aplinkai. Pramonės sektoriai, kurie orientuojasi į pakavimo pakuočių gamybą, pagamina ir sunaudoja daugiausiai plastiko lyginant su kitais sektoriais. Svarstant priemones pakavimui, vis dažniau ieškoma ekologiškų, tvarių, nekenksmingų ir greitai biologiškai suyrančių alternatyvų. Todėl šio projekto tikslas yra kompozitinių medžiagų prototipo, skirto ekologiškų pakuočių gamybai, pasitelkiant natūralias biologiškai skaidančias medžiagas tyrimas ir kūrimas. Projekto metu bus įgyvendinamos šios veiklos: mokslinių straipsnių analizė produkto koncepcijai sudaryti, greitai biologiškai suyrančių kompozitinių medžiagų tinkamumo pakuočių sudarymui eksperimentiniai tyrimai, pakuotės prototipo gamyba ir testavimas, sukurto prototipo tikrinimas pakuojant realius produktus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-10-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 24 441,73 Eur
Prašoma finansavimo suma: 19 553,38 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai