BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kūrybinių industrijų originalių sprendimų pritaikymas, siekiant įgyvendinti netechnologinių inovacijų sukūrimą ir diegimą, įmonėje UAB ProBioSanus

Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0001

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "ProBioSanus"
Savivaldybė
Priemonė Kūrybiniai čekiai COVID-19
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-861-01

UAB „ProBioSanus“ įkurta 2012 m. Vilniuje. Pasitelkę gamtos mokslus, kuriame ir gaminame inovatyvius produktus, kurie rūpinasi mūsų namų aplinka, yra draugiški gamtai, pagerina gyvenimo kokybę. Pirmoji PROBIOTIC™ produktų linija buvo pristatyta 2012 metais. 2015 metais pasirodė antroji produktų karta. Daugiau nei 3 pastaruosius metus skyrėme naujos produktų linijos kūrimui ir tyrimams. Ieškojome, rinkome ir išbandėme daugiau nei pusę tūkstančio geriausių žaliavų iš viso pasaulio. Buvo sukurta daugiau nei 400 įvairių produktų prototipų. Tik po daugybės ilgų ir išsamių tyrimų atrinkome geriausias, aukštos kokybės natūralias žaliavas, sujungdami kartu su pagrindiniu ingredientu – probiotikais. Projekto tikslas - kurti bei diegti dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „ProBioSanus“, taip stiprinant įmonės poziciją rinkoje. Projekto metu bus siekiama pasinaudoti kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių juridinių asmenų paslaugomis, kas padės padidinti potencialių klientų ratą, didinti produkcijos žinomumą/ patrauklumą. Numatoma, jog įgyvendinus projektą padidės UAB „ProBioSanus“ ir jos gaminamos produkcijos žinomumas, pardavimo pajamos, augs darbo našumas, padidės klientų ratas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-07-27
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2021-11-16)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2021-11-16) 24.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 87 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 70 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai