BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kvėpavimo takų apsaugos priemonių drėgmės kontrolės indikatoriaus integruoto į hologramą gamybos technologijos sukūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-06-0016

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Suncab"
Savivaldybė
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-06

Siaučiant pasaulinei COVID-19 pandemijai, apsauginės veido kaukės ir respiratoriai tampa būtina kasdienine priemone, užtikrinančia kvėpavimo takų apsaugą nuo susirgimų, kuriuos gali lemti ore esančios dalelės – įvairūs milteliai, dulkės, aerozolis, virusai ir bakterijos. Direktyva 93/42/EEB, Reglamentais (ES) 2017/745 ir (ES) 2016/425, Europos Standartais EN 14683:2019+AC:2019 bei EN 149:2001+A1:2009 yra visiškai suderintos asmeninių apsaugos priemonių projektavimo, gamybos ir pateikimo rinkai taisyklės ir nustatyti sveikatos apsaugos ir saugos reikalavimai. Tačiau lieka neišspręstas apsaugos priemonių tinkamo naudojimo klausimas kiekvieno mūsų kasdieniniame gyvenime. Vienas iš netiesioginių apsauginės kaukės užsiteršimo, o tuo pačiu ir tinkamumo tolesniam naudojimui kriterijų, yra jos drėgnumas. Standartuose yra kiekybiškai nurodyti leistini rodikliai, tačiau praktikoje kaukę dėvinčiam žmogui yra pakankamai sudėtinga teisingai įvertinti saugaus dėvėjimo trukmę, kol kaukė jau tampa užteršta ir pavojinga nešiojimui dėl susikaupusios drėgmės. Visuomenėje pasklidusios įvairios kokybinio pobūdžio rekomendacijos dėl kaukių dėvėjimo trukmės, ir aiškaus sisteminio kiekybinio vertinimo nėra. Mūsų siūloma idėja – didelio jautrumo drėgmės lygio indikatorius, pritvirtintas prie kvėpavimo takų apsaugos priemonės, vizualiai įspėjantis vartotoją apie pasiektą kaukės eksploatavimo ribinę trukmę jam pakeičiant spalvą esant kritiniam sudrėkimo lygiui. Šis indikatorius būtų integruotas į unikalų apsauginį (nuklijuojant suyrantį) holografinį lipduką, sukurtą pagal su užsakovu suderintą originalų grafinį vaizdą, užtikrinantį produkcijos autentiškumą, atitikimą sertifikatams. Šio kompleksinio indikatorius gamybai būtų panaudotos visiškai natūralios netoksiškos medžiagos. Tokie tiriamieji taikymai yra ypatingai didelės svarbos šiuo pandeminiu laikotarpiu.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-10-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 37 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 25 900,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai