BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

LEI Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų perdavimo centro (MTEPIPC) antreprenerystės veiklos skatinimas

Nr. 01.2.2-CPVA-K-703-04-0015

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Lietuvos energetikos institutas
Savivaldybė
Priemonė
Prioritetas
Kvietimo kodas 01.2.2-CPVA-K-703-04

Šio projekto vykdymu siekiama padidinti Lietuvos energetikos instituto žinių komercinimo ir technologijų perdavimo mastą. Šiam tikslui pasiekti bus papildomai įdarbinti keturi anterpreneriai, kurie kartu su jau esamais LEI MTEPIPC darbuotojais aktyviai vykdys antreprenerystės veiklą, siekiant MTEP rezultatus paversti produktais. Sustiprinta vadybininkų komanda sieks kuo plačiau pristatyti Instituto pasiekimus verslo rinkoje, MTEP rezultatų pagrindu kurti verslo idėjas, vykdyti LEI MTEP rezultatų komercinimą, žinių ir technologijų perdavimą ir valdyti intelektinę nuosavybę. LEI sukurtų MTEP produktų (žinių, metodų, technologijų ir kt.) maketai (modeliai) ar prototipai bus demonstruojami Lietuvos ir užsienio pramonės ir verslo bei mokslo įstaigų atstovams tam iš šio projekto lėšų įrengtose trejose demonstracinėse erdvėse. Projekto metu ir toliau bus siekiama skatinti LEI mokslininkų sukurtų MTEP rezultatų komercinimą, kurio mastas bus didinamas ne tik kviečiant potencialius partnerius komercinimui lankytis LEI esančiose demonstracinėse MTEP produktų erdvėse, bet ir patiems MTEPIPC vadybininkams lankant Lietuvos ir užsienio verslo ir mokslo įstaigas, dalyvaujant tarptautinėse parodose, kituose renginiuose, skirtuose technologijų komercinimui. Vystant LEI MTEP produktų rinkodarą ir produktų tinkamumą bus naudojamasi išorės ekspertų konsultacijomis, taip pat organizuojamos antreprenerystės veiklą vykdančių darbuotojų stažuotės, aktyviai dalyvaujama tarptautinių antreprenerystės bendrijų veikloje. Šiais būdais bus siekiama padidinti LEI sutarčių su įmonėmis finansinės vertės padidėjimą ir gautų MTEP užsakymų skaičių.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-12-30
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 697 387,16 Eur
Prašoma finansavimo suma: 697 387,16 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai