BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

MB "Ramus apsipirkimas" produktyvumo didinimas investuojant į naujų gaminių ir paslaugų dizainą bei rinkodaros inovacijas

Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0160

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Ramus apsipirkimas"
Savivaldybė
Priemonė Kūrybiniai čekiai COVID-19
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-861-01

MB "Ramus apsipirkimas" užsiima drabužių gamyba ir pardavimu. Kita veiklos sritis – rūbų gamyba ir pardavimas didesniais kiekiais įmonėms. Šių dienų tendencija – įmonės investuoja į darbuotojų aprangą, taip motyvuodami dirbančius namuose. Šioje srityje įmonė mato didžiulį poreikį ir turi vziją kaip visa paslauga turėtų būti pateikta. To Lietuvoje dar nėra. Šiuo metu įmonė dirba vos su keletu klientų, bet ateityje planuoja tapti pirmaujančiais Lietuvoje. Įgyvendindama šį projektą įmonė sieks kurti bei diegti dizaino ir rinkodaros inovacijas, pristatant naujus produktų dizainus bei naują paslaugą, taip stiprinant įmonės poziciją rinkoje. Projekto metu planuojamą kurti ir įdiegti keturis naujus dizainus - tris produktų ir vieną paslaugos teikimo schemos dizainą. Projekto apimtyje bus pritaikyti inovatyvūs ir nestandartiniai dizaino ir rinkodaros sprendimai, kurie leis tinkamai informuoti potencialius klientus apie naujus gaminius bei naują paslaugą, o tai padidins įmonės gaminamos produkcijos patrauklumą bei pagerins įmonės žinomumą. Numatoma, jog įgyvendinus projektą, kurio apimtyje numatoma pritaikyti inovatyvius dizaino ir rinkodaros sprendimus, didės MB „Ramus apsipirkimas“ įmonės ir jos gaminamos produkcijos žinomumas, pardavimo pajamos, taip pat augs darbo našumas, išsiplės klientų ratas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-08-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2021-11-16)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2021-11-16) 24.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 76 500,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 57 375,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai