BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Moderniųjų technologijų diegimas, pritaikant esamus ir kuriant naujus gamybos pajėgumus naujiems gaminiams gaminti AB "Anykščių kvarcas"

Nr. 03.3.1-LVPA-K-850-01-0118

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Akcinė bendrovė "Anykščių kvarcas"
Savivaldybė Anykščių raj.
Priemonė Regio potencialas LT
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-850-01

AB "Anykščių kvarcas"– vienintelė Lietuvoje kvarcinio smėlio perdirbimo įmonė. Bendrovė išgauna ir apdoroja monokristalinį kvarcinį smėlį, susidariusį neogeno periodu dabartinėse Anykščių apylinkėse prieš 25 milijonus metų. Įmonė, sėkmingai dirbanti Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose, prisitaikydama prie kintančių rinkos poreikių nuolat tobulina technologinę įrangą ti produkcijos asortimento plėtrai. Projekto įgyvendinimo metu AB "Anykšių kvarcas" numato įsigyti modernią kvarcinio smėlio malimo liniją su trečiu malūnu ir kvarcinio smėlio kasimo iš tvenkinio įrangą. Šios įrangos įsigijimas esmingai padidins įmonės gamybinius pajėgumus ir sukurs prielaidas gaminti naujus rinkoje paklausius gaminius. Kadangi AB "Anykščių kvarcas yra viena iš stambiausių įmonių Anykščių rajone, įmonės modernizavimas ir naujų pajėgumų įvedimas sukurs sąlygas sparčiau vystytis ir augti Anykščių rajonui, taip pat prisidės ir prie kitų Lietuvos regionų vystymosi.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-02-25
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 748 956,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 262 135,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai