BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Mokslinė išvyka į 15-ą tarptautinį žiemos kelių kongresą

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0024

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-06

Lietuva priklauso vidutinių platumų klimato juostai, kuriai būdingas sezoniškumas: šalta žiema, šilta vasara ir tarpiniai sezonai – pavasaris ir ruduo. Kiekvienas sezonas lemia specifines važiavimo sąlygas, kurios tiesiogiai įtakoja eismo saugumą bei kelių pravažiuojamumą. Susisiekimo infrastruktūros tinklas privalo būti išvystytas bei prižiūrimas taip, kad užtikrintų nepertraukiamą ir saugų krovinių vežimą bei keleivių mobilumą bet kuriuo metų laiku. Lietuvoje didžiausi iššūkiai prižiūrint susisiekimo infrastruktūros tinklą kyla žiemą, kuomet atsiranda poreikis valyti kelius bei taikyti papildomas priemones, užtikrinančias pakankamą rato ir dangos sukibimą (pvz. barstyti druska). Projekto tikslas – tobulinti mokslinę kvalifikaciją ir vystyti bendradarbiavimą vykdant mokslinę išvyką Gdanske. Tikslui pasiekti iškeltas uždavinys – dalyvauti ir skaityti pranešimą 15-ajame tarptautiniame žiemos kelių kongrese (angl. XVth International Winter Road Congress).Projekto įgyvendinimas sudarys galimybę susipažinti su naujausiomis technologijomis ir tendencijomis kelių priežiūros žiemą srityje itin didelį dėmesį skiriant kelių priežiūros planavimui, vykdymui, įrangos pasirinkimui, eismo dalyvių informavimui bei saugiam eismo užtikrinimui ekstremaliomis žiemos sąlygomis bei šių aspektų pritaikymui besikeičiančio klimato fone. Įgyvendinant projektą taip pat bus pristatyti Lietuvoje vykdyto tyrimo rezultatai automobilių kelių priežiūros žiemą tobulinimo atsižvelgiant į besikeičiantį klimatą tematika ir tokiu būdu padidintas institucijos (Vilniaus Gedimino technikos universiteto) bei mokslininkų matomumas tarptautiniu mastu. Dalyvavimas renginyje taip pat leis puoselėti bei užmegzti naujus tarptautinius, tarpinstitucinius bei tarpsektorinius ryšius, kurie yra itin svarbūs vykdant nacionalinius bei tarptautinius projektus bei siekiant sukurti ir rinkai pateikti ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu mastu konkurencingus produktus bei technologijas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-11-09
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-02-26)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2018-02-26) 84.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 415,95 Eur
Prašoma finansavimo suma: 1 415,95 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2018-02-19
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2018-03-13
Sutarties pasirašymo diena: 2018-02-19
Sutarties galiojimo pabaiga: 2018-08-24
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
1 415,95 1 415,95 1 415,95 1 415,95

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Į užsienį panaudojant ESF investicijas tobulinti profesinių žinių išvykę tyrėjai Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-05 07:52

Susiję įrašai