BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

MOKSLINIAI TYRIMAI, SUSIJĘ SU INOVATYVIOS BANKO KLIENTO PORTRETO SUDARYMO METODIKOS TRANSAKCIJŲ DUOMENŲ PAGRINDU SUKŪRIMU

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-02-0100

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Atominė musė, UAB
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-02

Projekto pagrindinis tikslas - vykdyti pažangius mokslinius tyrimus, skatinti inovacijų plėtrą bei stiprinti bendradarbiavimą tarp inovacijų sistemos dalyvių – verslo, mokslo, valdžios ir visuomenės. Vienas iš svarbiausių iššūkių tobulinant ryšius su vartotojais ir siekiant kuo geriau patenkinti jų poreikius yra gausios informacijos kiekių valdymas. Problema, su kuria šiuo metu susiduria bankai – nesugebėjimas tiksliai identifikuoti kliento portreto. Kliento atpažinimas gali būti apibrėžtas kaip gebėjimas tiksliai identifikuoti klientų grupes pagal jų veiklos pobūdį. Šiuo pagrindu atsiranda mokslinio tyrimo poreikis. Įgyvendinant projektą numatoma vykdyti mokslinius tyrimus, susijusius su inovatyvia banko kliento portreto sudarymo metodika. Moksliniai tyrimai leis kruopščiai įvertinti banko kliento požymius, suteiks galimybes išvengti duomenų susiskaldymo problemos, suprasti kiekvieno kliento elgesį, ypatybes ir rizikas. Projekto įgyvendinimas padės banko organizacijai sėkmingai valdyti klientų informacijos srautą ir jų praeities transakcijų duomenis panaudoti efektyviam veiklos užtikrinimui.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-02-15
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 46 826,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 32 778,20 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai