BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

MTEP infrastruktūros įdiegimas inovatyvioms biorafinavimo technologijoms ir funkcionaliems ingredientams bei jų produktams sukurti

Nr. J05-LVPA-K-01-0276

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB ENDOBIOTECH
Savivaldybė Prienų raj.
Priemonė Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas J05-LVPA-K-01

UAB Endobiotech - nauja įmonė, įsteigta 2014 m. gruodžio 10 d. Nuo įkūrimo pradžios įmonė specializuojasi pluoštinių kanapių perdirbimo į vertingas maistines (aliejų, baltymus, maistines skaidulas) bei biologiškai aktyvias (fitokanabinoidus, polifenolinius junginius) medžiagas technologijų kūrime, tyrimuose, pluoštinių kanapių produktų bei gaminių prototipų kūrime ir gamyboje; šuo metu ji taip pat pradeda MTEP veiklas vaisių ir uogų išspaudų ir kitų augalinių žaliavų (aromatinių ir medicininių augalų) biorafinavimo į aukštos vertės funkcionaliuosius ingredientus technologijų, o taip pat maisto papildų iš uogų išspaudų ir kitų augalinės kilmės žaliavų kūrimo be tyrimų srityse. UAB Endobiotech siekia sukurti visiškai naują ir inovatyvią perdirbamosios pramonės šaką Lietuvoje, atitinkančią strateginius Sumaniosios Specializacijos prioritetus bei ženkliai prisidedančią prie jų planų įgyvendinimo; gaminančią aukštos vertės, pasaulinę paklausą turinčius funkcionaliuosius augalinės kilmės ingredientus, taikant inovatyvias technologijas, pagrįstas mokslinių tyrimų bei eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklomis bei skatinančias šias veiklas Lietuvoje. Įmonė šiuo metu jau vykdo funkcionaliųjų ingredientų gamybą, o įgyvendinus projektą bus sukurti nauji pasaulio rinkoje produktai. Projekto tikslas yra sukurti naujus funkcionaliuosius ingredientus iš vaisių ir uogų išspaudų ir pluoštinių kanapių produktų, todėl projektas atitinka Lietuvos inovacijų plėtros 2014–2020 metų programos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013 m. gruodžio 18 d. nutarimu Nr. 1281 „Dėl Lietuvos inovacijų plėtros 2014–2020 metų programos patvirtinimo“, 2 uždavinį „Skatinti naujų produktų pateikimą rinkai“. Ilgalaikis projekto tikslas yra sukurti naują ir inovatyvią perdirbamosios pramonės šaką Lietuvoje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-04-04
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 650 164,48 Eur
Prašoma finansavimo suma: 807 206,99 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai