BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

MTEP infrastruktūros įdiegimas inovatyvioms botaninių žaliavų biorafinavimo technologijoms ir funkcionaliesiems ingredientams iš jų kurti ir įdiegti

Nr. 01.2.1-LVPA-K-823-01-0017

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB ENDOBIOTECH
Savivaldybė Prienų raj.
Priemonė Smartinvest LT+
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-K-823-01

UAB Plantex Biotech - nauja įmonė, įsteigta 2014 m. gruodžio 10 d. Nuo įkūrimo pradžios įmonė specializuojasi pluoštinių kanapių perdirbimo į vertingas maistines (aliejų, baltymus, maistines skaidulas) bei biologiškai aktyvias (fitokanabinoidus, polifenolinius junginius) medžiagas technologijų kūrime, tyrimuose, pluoštinių kanapių produktų bei gaminių prototipų kūrime ir gamyboje. Atsižvelgdama į tai, kad įvertinant milžinišką botaninių žaliavų įvairovę, tik nedidelė jų dalis yra išsamiai ištirta ir dar mažiau botaninių augalų rūšių perdirbama pramoniniu būdu bei įžvelgdama labai geras perspektyvas šioje srityje sukurti ir komercializuoti naujus preparatus ir funkcionalias medžiagas iš botaninių žaliavų, UAB Plantex Biotech nusprendė vystyti MTEP veiklas siekiant sukurti naujus funkcionaliuosius ingredientų produktus ir gamybos technologijas iš botaninių žaliavų bei fitokanabinoidų preparatus iš pluoštinių kanapių lapų ir žydinčių dalių.UAB Plantex Biotech siekia sukurti visiškai naują ir inovatyvią perdirbamosios pramonės šaką Lietuvoje, atitinkančią strateginius Sumaniosios Specializacijos prioritetus bei ženkliai prisidedančia prie jų planų įgyvendinimo, gaminančią aukštos vertės, pasaulinę paklausą turinčius funkcionaliuosius augalinės kilmės ingredientus, taikant inovatyvias technologijas, pagrįstas mokslinių tyrimų bei eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklomis bei skatinančias šias veiklas Lietuvoje. Šios pramonės šakos atsiradimas Lietuvoje turės reikšmingą įtaką kitiems Lietuvos pramonės bei žemės ūkio sektoriams: Lietuvoje sukūrus funkcionaliųjų ingredientus, maisto pramonės įmonės galės orientuotis į aukštos pridėtinės vertės funkcionalaus maisto gamybą, farmacijos bendrovės turės galimybę kurti naujus maisto papildus, o ateityje ir medikamentus, ūkininkai užuot auginę įprastinę žemės ūkio produkciją (kurios eksportui į Rusiją taikomi apribojimai), turės alternatyvą auginti aukštos pridėtinės vertės botanines žaliavas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-04-15
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 534 359,04 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 153 315,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai