BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

"Naujos kartos dantų implantų pusgaminių gamybos proceso modernizavimas ir plėtra, diegiant didelio poveikio technologijas"

Nr. 03.3.1-LVPA-K-841-01-0020

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas "TRATE", UAB
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė DPT pramonei LT+
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-841-01

TRATE vardu šiandien savo veiklą vykdo dvi bendradarbiaujančios įmonės – Šveicarijoje veikianti TRATE AG bei Lietuvoje įkurta UAB „TRATE“. Šveicarijos Bäch mieste veikianti TRATE AG kuria, gamina bei daugiausia Vakarų Europos šalyse platina dantų implantų sistemą „ROOTT“. Bendrovė atlieka galutinį produkto apdirbimo procesą, tokį kaip sterilizacija ir išeinamosios produkcijos kokybės kontrolė, sertifikavimas ir pan. Po šio gamybinio proceso užbaigimo gaminys perkvalifikuojamas į medicininį produktą, kuris parduodamas galutiniam vartotojui. Lietuvoje UAB „TRATE“ veikia nuo 2011 m. birželio mėn. Pagrindinė UAB „TRATE“ vykdoma veikla – gaminių, skirtų dantų implantavimui iš metalo frezavimas, apdirbimas ir valymas bei pakavimas. UAB „TRATE“ yra vienintelė tokio pobūdžio produktų gamintoja Pabaltyje, t.y. tokiose rinkose kaip Lietuva, Latvija, Estija ar Lenkija tokių gaminių niekas negamina ir technologinių sistemų nekuria. Ekspertai prognozuoja, kad pasaulinė dantų implantų ir protezų rinka 2016-2020 m. laikotarpiu kasmet vidutiniškai augs po 7,2 proc. ir 2020 m. sudarys apie 10,43 mlrd. USD. Dantų implantologija yra priskiriama estetinės odontologijos sričiai. Remiantis ekspertų prognozėmis, pasaulinė estetinės odontologijos rinka 2016-2020 m. laikotarpiu kasmet vidutiniškai turėtų augti po 6,8 proc. ir 2020 m. sudaryti apie 22,36 mlrd. USD. Įvertinusi rinkos tendencijas ir prognozes UAB „TRATE“ priėmė sprendimą investuoti į inovatyvaus (reikšmingai patobulinto) aukštos kokybės ir precizikos produkto gamybą, DPT (fotonika, mikro-nanoelektronika). Projekto dėka bus sustiprinta ir modernizuota įmonės gamybinė bazė, didės gamybos apimtys, darbo našumas, rinkai bus pasiūlytas analogų neturintis produktas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-08-04
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 052 870,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 877 286,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai