BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Naujos kartos informacinės sistemos apjungiančios Visuomenės patalkos strategiją ir WUC prognozavimo algoritmus, sukūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-02-0020

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Pirmi projektai"
Savivaldybė Visagino
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-02

Šiuolaikinis žmogus pastoviai susiduria su problemomis, kai įvairiausiose gyvenimo srityse yra neaišku ar teikiama informacija yra patikima ir kokybiška. Į šiuos klausimus dažniausiai gali atsakyti tik asmenys turintys ekspertines žinias. Tokios žinios dažnai yra sunkiai prieinamos, reikalauja daug laiko įsisavinti ir brangiai kainuoja. Vystantis visuomenėje šiuolaikinei dalinimosi kultūrai ir vis stiprėjant suvokimui, kokias opias problemas kelia perteklinė, dažnai nereikalinga, ir melaginga informacija, mūsų komandos yra kuriama naujos kartos Informacinė sistema (toliau - IS), kurią pavadinome WUC. Šios IS pagalba galima bus labai paprastai ir šiuolaikiniam žmogui įprastoje skaitmeninėje erdvėje labai greitai gauti tik jam reikalingą ekspertinę nuomonę. Tokiam rezultatui gauti yra kuriama integrali Informacinė sistema apjungianti šiuolaikines tokias sritis kaip Visuomenės patalkos paradigmą (angl. Crowdsourcing) su Dideliais duomenimis (angl. bigdata), su socialiniais tinklais ir klasikine Matematine logika (tikimybių teorija, statistika, grafų teorija). WUC IS – tai ne eilinė apklausos platforma. Projekto tikslas - sukurti naujos kartos universalią ir integralią Informacinę sistemą, apjungiančia tokias sritis, kaip Visuomenės patalką su Matematine logika (tikimybių teorija, statistika, grafų teorija), su Dideliais duomenimis (angl. bigdata) ir socialiniais tinklais, tokiu būdu sustiprinant Visuomenės patalkos paradigmos teikiamas naudas. Šia Informacine sistemą turės galimybę naudotis privatūs ir juridiniai asmenys. WUC IS suteikia vartotojui galimybę kelių mygtukų paspaudimų atlikti viešą arba privačią apklausą, kurios pagalba gaus aiškią ekspertinę nuomonę/atsakymą. IS bus sukurta vartotojo sąsaja, kurioje intuityviai ir paprastai bus leidžiama vartotojui atlikti veiksmus formuojant centralizuotą apklausos procedūrą skirtinguose socialiniuose tinkluose.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-01-30
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 31 204,29 Eur
Prašoma finansavimo suma: 26 523,64 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai