BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Nuotolinių apskaitos paslaugų smulkiam verslui (i.APS) sukūrimas ir įdiegimas

Nr. 02.3.1-CPVA-V-529-01-0005

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Pažangių elektroninių paslaugų kūrimas
Prioritetas 2 PRIORITETAS. Informacinės visuomenės skatinimas
Projekto sąrašo numeris 02.3.1-CPVA-V-529-01

Šio projekto tikslas – suteikti elektronines supaprastintos apskaitos tvarkymo paslaugas (i.APS) smulkiam verslui (šiame investiciniame projekte tai asmenys, vykdantys individualią veiklą įsigiję verslo liudijimą ar pagal pažymą), panaudojant Išmaniąja mokesčių administravimo sistema (i.MAS) ir VMI kaupiamus duomenis, tokiu būdu mažinant administracinę naštą mokesčių mokėtojui bei užtikrinant efektyvesnę smulkaus verslo pajamų apskaitymo ir mokestinių prievolių vykdymo kontrolę. i.APS apimtų ir „elektroninę kasą“, kurioje bus kaupiama elektroninė informacija apie grynųjų pinigų apyvartą (įnešimus bei išėmimus iš kasos). Šie duomenys papildys elektroninių kasos aparatų ir elektroninių sąskaitų sistemų pagalba gaunamus duomenis apie mokesčių mokėtojų vykdomas ūkines operacijas. Tokiu būdu, šio projekto dėka ir panaudojant visus i.MAS ir kitų VMI informacinių sistemų duomenis bus galima sugeneruoti preliminarių pajamų deklaracijų turinį. Kiekvienas i.APS vartotojas turės prisijungimą prie savo apskaitos sistemos VMI portale. Jo suvesti duomenys bus kaupiami ir saugojami VMI sistemoje. Duomenys bus prieinami elektroniniu būdu jungiantis per mobilias aplikacijas, internetu. i.APS būtų pilnai integruota su išmaniųjų kasos aparatų (i.EKA) posisteme. Projekto metu sukurtos elektroninės viešosios paslaugos (apskaitos programos) gerins VMI teikiamų paslaugų kokybę verslui, t. y. automatiniu būdu generuojamas preliminarių pajamų deklaracijų turinys pagal i.APS vartotojo suvestus duomenis, sukuriama elektroninė kasa, nebelieka prievolės pildyti pajamų ir išlaidų žurnalo, apskaičiuojami mokėtini mokesčiai (įskaitant ir ne VMI administruojamus - Valstybinio socialinio draudimo (VSD) ir/ar Privalomojo sveikatos draudimo (PSD)).


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-09-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 299 960,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 254 970,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-07-16
Sutarties pasirašymo diena: 2017-11-16
Sutarties galiojimo pabaiga: 2020-01-03
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
276 534,00 276 534,00 224 299,31 224 299,31

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Sukurtos elektroninės paslaugos Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-18 07:54

Susiję įrašai