BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Optinių medžiagų ir iš jų suformuotų dangų pažeidimų dinamikos tyrimas ultrasparčiojo vaizdinimo ir spektroskopijos metodais

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-02-0071

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-02

Tobulinant lazerines technologijas, auga naudojamų lazerių spinduliuotės pasikartojimo dažniai, vidutinė ir smailinė galia. Tokiose sistemose itin aktuali lazerinių optinių elementų atsparumo problema. Projekte bus siekiama ultrasparčiojo holografinio vaizdinimo bei ultrasparčiosios sugerties ir emisijos spektroskopijos metodais, tirti optinių medžiagų, tokių kaip Al2O3, SiO2, TiO2, ir jų pagrindu pagamintų optinių dangų pažeidimo bei senėjimo procesus. Ketinama registruoti, kaip šiuose objektuose vyksta optinis pažeidimas bei senėjimas, o pasitelkus ultrasparčiąją spektroskopiją – išsiaiškinti optinio pažeidimo ar modifikavimo fizikinius mechanizmus per pirmąsias femto, piko ir nanosekundes po sužadinimo. Pavykus išsiaiškinti, kas lemia optinių medžiagų senėjimą bei pažeidimą dėl intensyvios ir/ar didelio pasikartojimo dažnio spinduliuotės poveikio, būtų išspręsta labai aktuali problema: atsirastų galimybė pagrįstai prognozuoti optinio elemento patenkinamo veikimo trukmę nurodytomis naudojimo sąlygomis.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-07-03
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2017-11-08)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2017-11-08) 75.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 42 502,40 Eur
Prašoma finansavimo suma: 42 502,40 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai