BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Originalių produktų sprendimų (netechnologinių inovacijų) kūrimas ir diegimas UAB „Efektyvūs Technologiniai sprendimai“

Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0134

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Efektyvūs Technologiniai Sprendimai"
Savivaldybė
Priemonė Kūrybiniai čekiai COVID-19
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-861-01

Savo karjerą planuojantis jaunas žmogus neretai susiduria su reikiamų žinių ir įgūdžių, taip pat disciplinos ir (ar) vidinės motyvacijos darbui su savimi trūkumu bei prokrastinacija. Karjeros konsultavimo paslaugų teikimas įgalina jaunus asmenis pažinti save, identifikuoti savo stiprybes, „susidėlioti” savo mintis, priimti pagrįstus bei racionalius sprendimus, pasirenkant savo karjeros kelią, kryptingai veikti ir toliau tikslinti bei analizuoti savo pasirinkimą. Atitinkamai asmenines stiprybes atitinkantis profesinis pasirinkimas prisideda prie asmens psichologinės gerovės užtikrinimo, asmens bei valstybės socioekonominės gerovės didinimo. Atsižvelgiant į karjeros specialistų trūkumą (vienam etatui tenka 4659 mokiniai), neužtikrinamą karjeros specialistų kvalifikacijos kėlimą, teikiamas fragmentiškas karjeros konsultavimo paslaugas, atsiranda rizika, kad gali būti iš nesuteiktos arba suteiktos nekokybiškos karjeros konsultavimo paslaugos bei atitinkamai suformuotos netikslios rekomendacijos, o tai gali sukelti painiavą ir nusivylimą savo pasirinkimu planuojant karjeros kelią. Atsižvelgiant į išdėstytą problematiką ir įžvelgusi rinkos poreikį UAB „Efektyvūs technologiniai sprendimai“ siekia diversifikuoti įmonės veiklą ir įvesti į rinką naują produktą – numato pradėti teikti individualizuotą karjeros konsultavimo paslaugą, skirtą asmenims, priklausantiems 16-25 m. amžiaus grupei. Siekiant užtikrinti naujos karjeros konsultavimo paslaugos inovatyvumą, išskirtinumą bei patrauklumą tikslinei grupei, buvo identifikuotas poreikis sukurti ir įdiegti originalius produktų sprendimus (netechnologines inovacijas).


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-08-27
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2021-11-16)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2021-11-16) 48.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 93 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 69 750,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai