BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Originalių sprendimų virtuvės baldų sudedamųjų dalių iš akmens dizaino (netechnologinių inovacijų) sukūrimas ir diegimas

Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0133

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Paslaugų spektras"
Savivaldybė
Priemonė Kūrybiniai čekiai COVID-19
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-861-01

Viena iš UAB „Paslaugų Spektras“ veiklų yra virtuvės baldų sudedamųjų dalių gamyba iš akmens plokščių. Projekto metu bus sukurti 10 naujų virtuvės dalių dizainų ir maketų, kurie leis produkciją standartizuoti ir rinkai pasiūlyti naujus produktus. Šio projekto metu sukurti produktų maketai leis teikti aukščiausios kokybės virtuvės blandų sudedamųjų dalių iš akmens plokščių gamybos paslaugas visoje Lietuvoje bei Europoje, taip didinant įmonės pajamas, gerinant įmonės bei Lietuvos vardą virtuvės baldų rinkoje visame pasaulyje. Projekto tikslas sukurti bei diegti dizaino ir rinkodaros inovacijas įmonėje UAB „Paslaugų Spektras“, taip stiprinant įmonės poziciją, įvaizdį bei žinomumą rinkoje. Projekto apimtyje bus pritaikyti inovatyvūs ir nestandartiniai dizaino ir rinkodaros sprendimai, kurie leis tinkamai informuoti potencialius klientus, apie naujai sukurtą produktą bei didins įmonės paslaugų patrauklumą, gerins įmonės žinomumą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-08-27
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2021-11-16)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2021-11-16) 40.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 94 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 70 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai