BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Pakruojo miesto vietos veiklos grupės plėtros strategijos parengimas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-01-0049

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Pakruojo miesto vietos veiklos grupė
Savivaldybė Pakruojo raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų rengimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-909-01

Projekto tikslas – parengti Pakruojo miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją, siekiant išnaudoti gyvenamosios vietovės bendruomenių verslo ir vietos valdžios ryšius bendruomenių socialinės integracijos didinimui ir vietinių įsidarbinimo galimybių didinimui.Tikslo kryptingai bus siekiama įgyvendinant pagrindinį uždavinį ir parengiant Pakruojo miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją, kurioje bus pateikta Pakruojo miesto vietos veiklos grupės teritorijos socialinės ir ekonominės situacijos ir poreikių analizė, miesto plėtros vizija, prioritetai, tikslai, jų įgyvendinimo priemonės ir rekomenduojami veiksmai, naudojant vietovės išteklius, viešąją paramą ir telkiant Pakruojo miesto vietos veiklos grupės bei kitų miesto gyventojų pastangas. Sprendžiant Pakruojo miesto socialines, ekonomines problemas bus įtrauktos Pakruojo mieste veikiančios bendruomenės, vietos valdžia, verslo bendruomenė, sukuriant bendradarbiavimo ir informacinius tinklus, leidžiančius miesto problemas kartu spręsti visoms suinteresuotoms grupėms. Sprendžiant Pakruojo mieste pasireiškiančias užimtumo ir socialinės atskirties problemas galės dalyvauti visos visuomenės grupės: problemas patiriantys asmenys, kurių užimtumo ar socialinės integracijos siekiama, aktyvūs bendruomenės nariai, savivaldybių institucijos ir įstaigos, privačios įmonės, asocijuotos verslo struktūros, nevyriausybinės organizacijos ir kt. Projekto metu bus suorganizuotas informacinis renginys su bendruomene, vietos valdžios ir verslo atstovais siekiant parengti kokybišką Pakruojo miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją. Apie rengiamą strategiją bei bendruomenės įtraukimą į strategijos rengimą Pakruojo miesto gyventojai bus informuojami vietinėje spaudoje, internete.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-08-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 320,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 996,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2016-02-12
Sutarties pasirašymo diena: 2015-12-08
Sutarties galiojimo pabaiga: 2016-04-21
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
4 320,00 3 996,00 4 320,00 3 996,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Parengtos vietos plėtros strategijos Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-23 07:50

Susiję įrašai