BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms asmenų grupėms

Nr. 08.1.3-CPVA-R-609-61-0017

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas VšĮ Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centras
Savivaldybė Pakruojo raj.
Priemonė Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.1.3-CPVA-R-609-61

Pakruojo rajono savivaldybė yra sveikatos netolygumais išsiskirianti tikslinė teritorija, pasižyminti didesniais nei šalies vidurkis pirmalaikio gyventojų mirtingumo nuo galvos smegenų kraujotakos, kraujotakos sistemos ligų bei piktybinių navikų rodikliais. Taip pat tokioms gyventojų grupėms, kaip neįgalieji, vaikai, vyresnio amžiaus asmenys (55 m. ir vyresni), asmenys, priklausomi nuo opioidų, sergantys tuberkulioze, dėl jų specialiųjų poreikių ir esamos nepakankamos įstaigos infrastruktūros neužtikrinama teikiamų paslaugų kokybė ir prieinamumas. Projekto tikslas yra pagerinti pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą tikslinėms Pakruojo rajono savivaldybės gyventojų grupėms. Šiam tikslui pasiekti reikalinga modernizuoti VšĮ Pakruojo rajono PSPC infrastruktūrą efektyvesniam sveikatos priežiūros paslaugų teikimui. Projekto metu numatomos investicijos į pakaitinio gydymo metadonu bei DOTS kabineto infrastruktūros sukūrimą, įstaigos patalpų atnaujinimą bei pritaikymą neįgaliesiems, medicinos ir kitos įrangos bei automobilių įsigijimą, kas sudarys sąlygas sumažinti egzistuojančius teritorinius ir tarp skirtingų gyventojų grupių egzistuojančius sveikatos netolygumus. Tikimasi, jog projekto naudą pajus apie 12 tūkst. gyventojų.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-02-14
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 151 452,68 Eur
Prašoma finansavimo suma: 140 093,73 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai