BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Panaudoto kepimo aliejaus panaudojimo stacionariame lėtaeigiame vidaus degimo variklyje metodo kūrimo moksliniai tyrimai

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-05-0020

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB ADOTAS GROUP
Savivaldybė
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-05

Projekto tikslas - sukurti naujas žinias reikalingas metodo, skirto panaudotą aliejų pritaikyti efektyviam vidaus degimo variklių darbui, sukūrimui. Projekto metu bus atliekami išsamūs panaudoto kepimo aliejaus mišinių su mineraliniais degalais mišinių derinių tyrimai ir nustatomi optimalūs vidaus degimo variklių konstrukcijos ir eksploatacinių režimų parametrai, užtikrinant optimalų jų darbą ir minimizuojant deginių emisijos rodiklius. Panaudojant projekto metu gautas žiniais bus kuriamas metodas, kaip panaudotą kepimo aliejų efektyviai inkorporuoti į stacionarius vidaus degimo variklius, užtikrinant optimalų jų darbą ir minimizuojant išmetamų teršalų kiekį. Metodas leis nauju būdu panaudoti atliekas energijai gauti ir o įmonė gaus naują produktą, kuris sustiprinti jos konkurencinį pranašumą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-10-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 12 801,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 8 960,70 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai