BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Paramos priemonių,gerinančių ambulatorinių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą tuberkulioze sergantiems pacientams,įgyvendinimas Akmenės r. sav.

Nr. 08.4.2-ESFA-R-615-61-0007

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Viešoji įstaiga Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centas.
Savivaldybė Akmenės raj.
Priemonė Priemonių, gerinančių ambulatorinių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą tuberkulioze sergantiems pacientams, įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.2-ESFA-R-615-61

Siekiant sumažinti Akmenės rajono gyventojų sergamumo tuberkulioze ir mirtingumo nuo šios ligos apimtis projekto metu bus siekiama užtikrinti tuberkulioze sergančių pacientų gydymo nepertraukiamumą ir kontrolę gerinant Akmenės rajono savivaldybės DOTS kabineto teikiamų paslaugų kokybę, patrauklumą ir prieinamumą. Remiantis savivaldybės DOTS kabineto statistiniais duomenimis 2017 metais tęstinis ambulatorinis gydymas buvo reikalingas 16 – kai Akmenės rajono tuberkulioze sergančių pacientų: 2 pacientams atsisakiusiems tęsti gydymą buvo suorganizuotas priverstinis gydymas, 7 pacientai turėjo trumpalaikių ar ilgalaikių stebimo gydymo pažeidimų ir 7 pacientai sėkmingai užbaigė gydymą be pažeidimų. Atlikus atvejų analizę, paaiškėjo, kad didžioji dalis pacientų buvo bedarbiai arba neturintys nuolatinio darbo, gyveno kaimuose, dėl ribotų finansinių galimybių negalėjo atvykti į DOTS kabinetą. Maždaug trečdalis apklaustų pacientų gydymo metu vartojo alkoholį, nenorėjo tęsti ir užbaigti gydymo. Remiantis analizės duomenimis ir gerąja DOTS kabinetų patirtimi galima daryti prielaidą, kad veiksminga priemonė tuberkulioze sergančių pacientų motyvavimui sėkmingai užbaigti ambulatorinį gydymą - socialinės paramos teikimas: maisto talonų maisto produktams įsigyti dalinimas ir kelionės išlaidų kompensavimas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-07-17
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 7 270,60 Eur
Prašoma finansavimo suma: 6 725,30 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai