BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Partnerių tarptautinėm MTEPI iniciatyvoms paieška EĮT renginiuose, ieškant inovatyvių sveikatingumo, poilsio ir sportinės veiklos skaitmeninių įrankių

Nr. 01.2.1-LVPA-T-844-01-0164

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Viešoji įstaiga "Arbūzų cukrus"
Savivaldybė
Priemonė InoConnect
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-T-844-01

VšĮ Arbūzų cukrus vykdo pramogų ir poilsio organizavimo bei sportinę veiklą, nukreiptą į asmens ir visuomenės sveikatą ir gerovę. Įstaiga koncentruojasi į naujų skaitmeninių įrankių kūrimą, ieško naujų technologinių sveikatingumo ir poilsio paslaugų sprendimų visuomenei. Todėl įstaiga ieško naujausių žinių (alternatyvų), kad galėtų sumodeliuoti planuojamas vykdyti MTEPI veiklas ir paslaugas sveikatinimo srityje, kuris būtų pritaikytas pažangių taikomųjų technologijų asmens ir visuomenės sveikatai gerinti. Įmonė tiria žinių panaudojimą, MTEPI, pridėtinės vertės didinimą, kuriant technologinius sveikatingumo ir poilsio produktus, kad galėtų pasiūlyti klientams pažangias ir inovatyvias sveikatingumo paslaugų teikimo priemones. Siekiant išlikti konkurencingais nuolat kintančioje rinkoje, įmonei nepakanka vidinių išteklių, reikalingų efektyviai plėtoti nusimatytas MTEPI veiklas. Todėl yra būtina plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą MTEPI srityje bei stengtis išnaudoti ES MTEPI iniciatyvų (programų) teikiamas galimybes, siekiant apjungti praktinius sprendimus remiantis tarptautine patirtimi ir gerąja praktika bei naujausiomis pasaulinėmis tendencijomis. Projekto tikslas – plėtoti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką, per EĮT ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse ES MTEPI iniciatyvose. Projekto metu planuojama dalyvauti 14-oje renginių. Dalyvaujant tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia EĮT organizacijos, renginiuose bus tikimasi surasti partnerių dalyvauti konkrečioje - vienoje ar keliose tarptautinėse ES MTEPI programose (Cosme; SME Intrument; Horizon2020, Eureka; Eurostars; ir pan.). Tikimasi, kad aktyvaus dalyvavimo renginiuose dėka pavyks su tarptautiniais partneriais pasirašyti nemažiau kaip vieną susitarimą – teisiškai saistančią sutartį/ susitarimą, įpareigojantį pareiškėją ir tarptautinį partnerį kartu bendradarbiaujant teikti paraiškas tarptautinėms MTEPI srities iniciatyvoms (programoms) įgyvendinti.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-05-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 19 430,20 Eur
Prašoma finansavimo suma: 9 715,10 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai