BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Partnerių tarptautinėms MTEPI iniciatyvoms fotonikos technologijų kūrimo ir jų taikymo įvairiose srityse paieška EĮT renginiuose (PHOTONNECT)

Nr. 01.2.1-LVPA-T-844-01-0001

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Viešoji įstaiga "Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė InoConnect
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-T-844-01

Viešoji įstaiga „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“ (toliau - Parkas) teikia paramą įmonėms, veikiančioms taikomųjų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityse, komercializuoti mokslo ir studijų įstaigų atliekamų mokslinių tyrimų rezultatus, skatina verslo, mokslo ir studijų integraciją fizinių ir technologinių mokslų srityje, tuo būdu prisidedant prie eksporto skatinimo, šalies konkurencingumo didinimo ir žinių pagrindu plėtojamos ekonomikos kūrimo.Parkas taip pat kuria ir testuoja lazerines sistemas, ir ruošia inovatyvius sprendimus pramoniniams bei akademiniams taikymams, teikia prototipų mechaninių mazgų modeliavimo ir bandomosios gamybos, ir kitas su fotonikos technologijomis susijusias MTEPI ir inovacijų paramos paslaugas Siekiant išlikti konkurencingais, Parkui nepakanka vidinių išteklių, reikalingų efektyviai plėtoti MTEPI veiklas ir paslaugas. Todėl yra būtina plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą MTEPI srityje bei stengtis išnaudoti ES MTEPI iniciatyvų (programų) teikiamas galimybes.Projekto tikslas – plėtoti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką, per EĮT ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse ES MTEPI iniciatyvose. Projekto metu planuojama dalyvauti 5-se renginiuose. Dalyvaujant tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia EĮT organizacijos, renginiuose bus tikimasi surasti partnerių dalyvauti konkrečioje - vienoje ar keliose tarptautinėse ES MTEPI programose (Cosme; SME Intrument; Horizon2020, Eureka; Eurostars; ir pan.). Tikimasi, kad aktyvaus dalyvavimo renginiuose dėka pavyks su tarptautiniais partneriais pasirašyti nemažiau kaip vieną susitarimą kartu bendradarbiaujant teikti paraiškas tarptautinėms MTEPI srities iniciatyvoms įgyvendinti.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-05-15
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 19 435,82 Eur
Prašoma finansavimo suma: 9 717,91 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2017-05-01
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2018-10-30
Sutarties pasirašymo diena: 2017-08-01
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-01-11
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
19 435,82 9 717,91 16 964,62 8 482,31

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Pateiktos paraiškos konkrečiai MTEPI iniciatyvai Skaičius 1.00 1.00
2 Pasirašyti susitarimai su tarptautiniais partneriais Skaičius 1.00 1.00
3 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-09-21 07:52

Susiję įrašai