BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Paskolų palūkanų normų analizės įrankio, paremto viešai prieinamomis paskolų sutartimis, kredito reitingais ir kreditingumo modeliu, sukūrimas

Nr. J05-LVPA-K-01-0027

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB Totum Data
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas J05-LVPA-K-01

UAB Totum Data siekia sukurti paskolų palūkanų normų analizės įrankį, integruojantį viešai prieinamas finansines sutartis ir kredito reitingus bei prognozavimo modelius. Produkto poreikis pagrįstas asocijuotų asmenų sandorių kainodaros ir atitikties ištiestosios rankos principui problematika, kuriai daug dėmesio skiriama 2015 m. EBPO paskelbtose Mokesčių bazės erozijos ir pelno perkėlimo projekto rekomendacijose. Produktas siūlytų inovatyvų sprendimą smulkiam ir vidutiniam verslui sandorių kainodaros dokumentacijų rengimui, užtikrintų prieigą prie tarptautinius reglamentus atitinkančios informacijos, būtinos paskolų palūkanų normų nustatymui. Reikalavimai pagrįsti kontroliuojamųjų sandorių (įskaitant paskolas) sąlygas tarp įmonių grupės bendrovių yra įtvirtinti daugelio Europos, o taip pat ir kitų šalių nacionaliniuose teisės aktuose. Produkto sukūrimas reikalauja investicijų ir specialių žinių bei tolesnių tyrimų sandorių kainodaros, paskolų įkainojimo srityse. Įmonių kreditingumas, reikšmingai nulemiantis paskolų palūkanų normas, įrankyje taip pat būtų įvertintas. Produktas atitiktų pažangaus elektroninio turinio, technologijos jam kurti ir informacinės sąveikos sumanios specializacijos prioritetinę kryptį.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-03-25
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 0,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 0,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai