BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Pografių dažniai realių tinklų modeliuose

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-08-0005

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-08

Empiriniai tyrimai kelia prielaidą, kad daug realių tinklų (angl. real-world networks, complex networks), turi keletą ypatingų globalių savybių. Buvo įrodyta, jog daugelis atsitiktinių grafų modelių (atsitiktiniai nehomogeniniai atsitiktiniai grafai bei atsitiktiniai sankirtų grafai) taip pat turi šias savybes. Tiriant realius tinklus, kurių visumos neįmanoma stebėti dėl jų per didelių matmenų, pasitelkiamos apibendrinančiosios statistikos, tarp kurių yra vadinamieji pografių dažniai, kurie apibrėžiami kaip normalizuotas fiksuoto grafo kopijų skaičius atsitiktinio grafo realizacijoje. Šio projekto tikslas yra išplėsti klasikinius atsiktitinių grafų rezultatus sudėtingiesiems tinklų modeliams su tikslu pakloti pamatus statistiniams taikymams. Išskiriamos dvi projekto darbų grupės: a) pografių dažnio ribinio skirstinio nustatymas; b) uodegos tikimybių nelygybės pografių dažniams. Tikslų bus siekiama sujungiant vykdytojo (klasikinių atsitiktinių grafų specialisto) ir priimančiosios insititucijos mokslininkų (sankirtų grafų ir tikimybių teorijos ekspertų) kompetencijas. Taip pat projektas pagerins vykdytojo karjeros perspektyvas per a) studentų ruošimo praktiką; b) insititucijos teikiamus finansavimo paraiškų pildymo mokymus; c) mokslo rezultatų sklaidos ir komunikacijos veiklą. Projektas taip pat suteiks galimybę vykdytojui ir institucijai sujungti savo mokslinių kontaktų tinklus sudarant galimybę suorganizuoti tartpautinį mokslinį renginį atsiktiktinių grafų tema.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-03-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-05-17)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2018-05-17) 78.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 129 580,08 Eur
Prašoma finansavimo suma: 129 580,08 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
129 580,08 129 580,08 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įgyvendinti MTEP projektai Skaičius 1.00 0
2 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-05 07:52

Susiję įrašai