BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Pokyčių inicijavimo laukas viešosiose bibliotekose kaip socialinės tinklaveikos garantas: Panevėžio apskrities ir Rijekos (Kroatija) atvejų studija

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-15-0011

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Kauno technologijos universitetas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-15

Projektu siekiama išugdyti studento gebėjimus metodologiškai pagrįsti pokyčių inicijavimo lauką viešosiose bibliotekose kaip socialinės tinklaveikos garantą: įtraukiant bendruomenę, derinant socialines nuostatas, tikslus ir lūkesčius. Analizė grindžiama tarpdisciplininiu požiūriu (apjungiant viešojo administravimo, teisės ir vadybos mokslus). Daugelyje teorinių darbų ir praktinių studijų pokyčių inicijavimo tematika atskleidžiama itin apibendrintai, o konceptualių įžvalgų apie pokyčių inicijavimą kultūrinio švietimo įstaigose (viešosiose bibliotekose) ypač trūksta. Nesant gilesnių išvadų ir taikomojo pobūdžio tyrimų susiduriama su metologinėmis ir metodinėmis spragomis. Todėl kviečiama mokslinei diskusijai, pristatant kokybinio tyrimo rezultatus, atlikus atvejų analizę, giluminį interviu, kurių duomenys yra analizuojami naudojant kompiuterizuotą kokybinių duomenų analizės programą Nvivo 7. Projekte bus konceptualizuotos pokyčių inicijavimo ir tinklaveikos teorinės įžvalgos apibrėžiančios strateginių pokyčių krypčių identifikavimą, bus pagrindžiama autoriaus sukonstruota tyrimo metodologija ir pristatoma metodika. Bus moksliškai pagrįstos ir patikrintos tyrimo dimensijos, apibūdinančios pokyčių inicijavimo lauką viešosiose bibliotekose. Konceptualiai pagrindus ir tyrimu patikrinus bus pasiektas projekto mokslinis rezultatas - pokyčių inicijavimo viešosiose bibliotekose strateginės kryptys. Tyrimo rezultatų praktinis taikomumas: kitų regionų bibliotekoms padės tapti pokyčių inicijatorėmis, taip užtikrinant palankesnes sistemines sąlygas veikti visuomenę jungiančiai socialinei tinklaveikai. Projekto pasiektas rezultatas - 1 straipsnis, kuriame paskelbti mokslinės problemos tyrimo rezultatai. Straipsnis bus skelbiamas periodiniame mokslo žurnale „Tiltai“, kuris yra referuojamas tarptautinėse duomenų bazėse [Academic Search Complete].


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-03-04
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-06-11)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2019-06-11) 67.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 877,93 Eur
Prašoma finansavimo suma: 1 877,93 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai