BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Prienų miesto vietos veiklos grupės plėtros strategijos parengimas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-01-0013

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Prienų miesto vietos veiklos grupė
Savivaldybė Prienų raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų rengimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-909-01

Pagrindinis projekto tikslas yra parengti Prienų miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją, kuria siekiama didinti vietines įsidarbinimo galimybes ir skatinti bendruomenės socialinę integraciją pasitelkiant bendruomenės, verslo ir vietos valdžios ryšius. Prienų miesto vietos veiklos grupės plėtros strategija bus orientuota į mažiau galimybių turinčius miesto gyventojus, siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes ir suteikti bei sustiprinti įsidarbinamumo įgūdžius. Įgyvendinant projektą bus atlikta išsami Prienų miesto teritorijos analizė, atskleista miesto ekonominė ir socialinė situacija, atskleidžianti pagrindines užimtumo problemas ir leidžianti numatyti potencialas galimybes siekiant mažinti nedarbo rodiklius. Rengiant Prienų miesto vietos veiklos grupės strategiją aktyvų vaidmenį atliks bendruomenė - ji bus įtraukta į strategijos rengimo procesą, siekiant atsižvelgiant į visas suinteresuotas puses ir numatyti optimaliausius sprendimus dėl įsidarbinimo galimybių didinimo. Projekto metu bus suorganizuoti du susitikimai su bendruomene, vietos valdžios ir verslo atstovais siekiant parengti kokybišką Prienų miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją. Apie rengiamą strategiją bei bendruomenės įtraukimą į strategijos rengimą Prieno miesto gyventojai bus informuojami vietinėje spaudoje. Tikimasi, jog aktyvus Prienų miesto bendruomenės įtraukimas į strategijos rengimą, leis parengti aktualią ir reikalingą Prienų miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-08-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 321,36 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 996,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2016-02-12
Sutarties pasirašymo diena: 2015-11-17
Sutarties galiojimo pabaiga: 2016-03-25
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
4 321,36 3 996,00 4 321,36 3 996,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Parengtos vietos plėtros strategijos Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-29 07:50

Susiję įrašai