BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo kokybės ir prieinamumo gerinimas Visagino savivaldybėje

Nr. 08.4.2-ESFA-V-621-01-0010

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Visagino savivaldybės administracija
Savivaldybė
Priemonė Priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo kokybės ir prieinamumo gerinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.2-ESFA-V-621-01

Projektas skirtas padėti asmenims, sergantiems priklausomybės ligomis bei užsikrėtusiems ŽIV ir hepatitu. Vykdant projektą bus sudarytos sąlygos švirkščiamųjų narkotikų vartotojams (toliau – ŠNV), kurie nenori ar yra nepasirengę atsisakyti švirkščiamųjų narkotikų vartojimo, naudotis žalos mažinimo paslaugomis bei priemonėmis. Taip pat bus siekiama mažinti socialinės rizikos grupės asmenų, vartojančių narkotines ir psichotropines medžiagas rizikingą elgesį, bei su tuo susijusią neigiamą įtaką patiems asmenims, jų šeimoms, bendruomenei ir visuomenei. Paslaugų gavėjai bus motyvuojami atsisakyti psichotropinių medžiagų vartojimo, taip pat bus siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į ŽIV/AIDS keliamas problemas. LRKD Visagino skyriaus kabinetas padės jo lankytojams ne tik sužinoti savo statusą dėl užkrečiamų ligų, bet ir pagreitins jų integracijos į gydymo sistemą, procesą. Projekto tikslas: Prisidėti prie integruotos priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų prevencijos, gydymo ir integracijos sistemos sukūrimo Lietuvoje ir užtikrinti švirkščiamųjų narkotikų vartotojams žemo slenksčio paslaugų prieinamumą Visagino savivaldybėje. Projekto uždavinys - Švirkščiamųjų narkotikų vartotojams pagerinti prieigą prie žemo slenksčio kabinete teikiamų paslaugų taip sumažinant infekcijų plitimą Visagino mieste. Fizinis projekto rezultatas - įkurtas kabinetas žemo slenksčio paslaugoms teikti ir teikiamos tokios paslaugos. Per 3 projekto įgyvendinimo metus planuojama, kad bus 6 000 apsilankymų. ŠNV ir jų šeimos nariams bus teikiamos konsultacijos ir pagalba įvairiais klausimais, į jau esamą ŠNV tinklą įtraukiami nauji asmenys.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-10-07
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 100 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 100 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-06-30
Sutarties pasirašymo diena: 2020-01-07
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
99 654,11 99 654,11 96 659,32 96 659,32

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Apsilankymai žemo slenksčio paslaugų kabinetuose Skaičius 6000.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-02 08:11

Susiję įrašai