BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Profesijos mokytojų kompetencijų, atliepiančių technologijų tendencijas energiškai efektyvių ir ekologiškų medinių namų statybos srityse, tobulinimas

Nr. 09.4.2-ESFA-K-714-01-0004

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Lietuvos darbdavių konfederacija
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė FORMALIOJO IR NEFORMALIOJO MOKYMOSI GALIMYBIŲ PLĖTRA
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.2-ESFA-K-714-01

Projektu siekiama sutelkti profesinio mokymo įstaigų ir energiškai efektyvių ir ekologiškų medinių namų statybos srityse veikiančių įmonių žmogiškąjį potencialą ir išteklius, sukuriant sąlygas ir paskatas plėsti ir gilinti profesijos mokytojų technologines kompetecijas. Projektą įgyvendins konsorciumas, sudarytas iš Lietuvos darbdavių konfederacijos, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos, Lietuvos rąstinių namų gamintojų asociacijos, asociacijos „Energiškai efektyvių ir pasyvių namų klasteris“, Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos, Alytaus profesinio rengimo centro ir Panevėžio profesinio rengimo centro. Bus parengtos dvi profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimo programos: energiškai efektyvių medinių surenkamų namų konstravimo ir gamybos technologinių kompetencijų tobulinimo ir ekologiškų rastinių medinių pastatų gamybos ir konstravimo, naudojant tradicines technikas ir medžiagas, technologinių kompetencijų tobulinimo programos. Programas sudarys bendrasis modulis ir specialieji moduliai. Bendrieji moduliai bus skirti technologijų naujovėms aptarti. Specialieji - technologijų praktinio naudojimo kompetencijų įsisavinimui, plėstimui ir gilinimui. Bendrieji moduliai bus vykdomi statybos sektoriaus praktinio mokymo centruose - Panevėžio profesinio rengimo centre ir Alytaus profesinio rengimo centre. Specialieji moduliai bus vykdomi įmonėse – acociacijų narėse. Pagal parengtas ir akredituotas programas bus mokomi profesijos mokytojai, vykdantys staliaus, apdailininko (statybininko) ir medienos apdirbimo staklininko II, III ir IV lygio profesinio mokymo programas. Profesijos mokytojų įgytų technologinių kompetencijų vertinimas bus pagrįstas formuojamojo ir kaupiamojo vertinimo principais. Baigimo pažymėjimus gaus mokytojai privalomai išklausę programos bendrąjį modulį ir nustatytos apimties specialųjį(iuosius) modulį(ius). Baigimo pažymėjimai bus išduodami Lietuvos darbdavių konfederacijos ir atitinkamos asociacijos – partnerės vardu.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-03-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 258 803,56 Eur
Prašoma finansavimo suma: 215 130,76 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai