BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Profesionalaus gelinio veido šveitiklio jautriai odai komercializavimas

Nr. 01.2.2-MITA-K-702-11-0033

Paraiškos būsena:
Nutrauktas
Vykdytojas Viešoji įstaiga Socialinių mokslų kolegija
Savivaldybė
Priemonė
Prioritetas
Kvietimo kodas 01.2.2-MITA-K-702-11

Remiantis atliktais naujausiais klinikiniais tyrimais, daugiau nei 50 proc. kosmetikos produktų pirkėjų identifikuoja savo odą kaip jautrią. Šį faktorių lemia įvairios gyvenimo kokybės priežastys: išoriniai faktoriai: aplinkos užterštumas, UV spinduliuotė bei aktyvi rutina, stresas, nuovargis, lėtinės ligos, įtampa ir nerimas. Kai oda tampa silpna ir jautri - negali atlikti apsauginės funkcijos, reaguoja net į mažus dirgiklius, skatina paraudimų atsiradimą, odos ligas. Estetinės kosmetologijos specialistai, grožio terapeutai, rutininėje veido priežiūros procedūroje, atlieka veido eksfoliavimo etapą, kurio metu oda yra eksfolijuojama ir paruošiama kitiems procedūros etapams. Šiems tikslams pasiekti, naudojamas šveitiklis, kuris parenkamas pagal esamą odos būklę. Lietuvos rinkoje, turime tik vieną profesionalios kosmetikos gamintoją, siūlančią rūgštinę produktų liniją odos specifinėms problemoms spręsti. Dėl savo specifiškumo, ši linija yra netinkama jautrios odos savininkėms, dėl sudėtyje esančių gan agresyvių glikolio ir pieno rūgščių, kurios sąlygoja nepageidaujamas reakcijas jautriai odai. Bendradarbiaujant su Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacija, sukurtas inovatyvus, mokslu grįsta technologija paremtas veido šveitiklis, patenka į cheminio veikimo principo paremtų šveitiklių kategoriją, orientuotas į estetinės kosmetologijos specialistus, dirbančius su ypatingai jautrią odą turinčiais klientais, kuriems svarbu pasiekti puikų rezultatą eksfolijuojant odą, jos nesudirginant, nesukeliant pašalinių nepageidaujamų reakcijų ir nepažeidžiant odos apsauginio barjero. Profesionalus MTEP produktas yra gelinės konsistencijos odos šveitiklis, kurio sudėtyje yra hibiscus ekstrakto, piruvino rūgšties, jūrinės kilmės egzopolisacharidų, levandų eterinio aliejaus. Piruvinas yra natūrali rūgštis ir yra žymiai švelnesnė nei sintetinės pieno ar glikolio rūgštys. Piruvino rūgštis yra natūrali iš hibiscus gėlių ekstrakto distiliacijos būdu išgauta rūgštis.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-11-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-12-23)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2020-12-23) 90.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 99 695,03 Eur
Prašoma finansavimo suma: 99 695,03 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-06-30
Sutarties pasirašymo diena: 2021-04-01
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
99 695,03 99 695,03

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įgyvendinti MTEP projektai Skaičius 1.00 0.00
2 Naujų įmonių, gavusių investicijas, skaičius Įmonės 1.00 0
3 Įmonių, bendradarbiaujančių su tyrimų institucijomis, skaičius Įmonės 1.00 0.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-23 07:50

Susiję įrašai