BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Radviliškio rajono savivaldybės Bendruomeniniai šeimos namai

Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-01-0004

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Radviliškio rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė Radviliškio raj.
Priemonė Kompleksinės paslaugos šeimai
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.1-ESFA-V-416-01

Radviliškio r. administracijos vykdomo projekto " Radviliškio rajono savivaldybės Bendruomeniniai šeimos namai" tikslinė grupė - šeimos, gyvenančios Radviliškio r. savivaldybėje. Kompleksines paslaugas gaus tikslinių grupių asm. - 732 asm. Projektas bus vykdomas kartu su partneriais. Bendruomeninių šeimos namų funkciją vykdys RPB socialinių paslaugų centras, kuris teiks paslaugų koordinavimą; informavimą, konsultavimą apie kompleksiškai teikiamas paslaugas šeimai, tikslinių grupių informavimas apie kitas aktualias savivaldybėje teikiamas paslaugas, vykdomas programas. VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras teiks psichosocialinę pagalbą. Paslaugos gavėjai – smurtinio elgesio šeimos nariai. Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija "Radviliškio Viltis" teiks šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokult paslaugas. Bus organizuojamos stovyklos šeimoms, taip pat tėvystės gebėjimų ugdymo ir stiprinimo programa, kuri skirta stiprinti tėvų, auginančių 3-6 metų vaikus, įgūdžius. Asociacija Vėriškių bendruomenė vykdys pozityvios tėvystės mokymus. Bus vykdoma tėvystės gebėjimų ugdymo programa bei teikiamos indiv. konsultacijos. Pozityvios tėvystės mokymuose dalyvaus besilaukiančios vaikų šeimos, nepilnos šeimos (kai sutuoktiniai yra išsiskyrę arba vienas iš jų miręs, kai dėl kitų priežasčių vaiką (-us) augina vienas iš tėvų), daugiavaikės šeimos, auginančios 3 ir daugiau vaikų. Tėvystės gebėjimų ugdymo programa skirta stiprinti tėvų, auginančių/globojančių vaikus su intelekto sutrikimais. Taip pat vykdoma programa „Individualios psichologo konsultacijos“ psichosocialinė pagalba streso metų ir kaip jį įveikti. Projekto partneriai, organizuojantys psichosocialinę pagalbą, šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrines paslaugas, tėvystės mokymus veiklose dalyvaujantiems tėvams, paslaugų teikimo metu, teikia vaikų priežiūrą ir pavėžėjimo paslaugą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-10-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 294 712,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 294 712,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-12-31
Sutarties pasirašymo diena: 2016-12-16
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-03-09
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
497 069,00 497 069,00 497 069,00 497 069,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Socialines paslaugas gavę tikslinių grupių asmenys (šeimos) Skaičius 732.00 823.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-23 07:54

Susiję įrašai