BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

SEMSeye - inovatyvaus sprendimo pirkėjų srautų analizei atlikti - verslo modelio sukūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-03-0003

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas UAB "SEMS Technologies"
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-03

Augantis internetinių parduotuvių populiarumas kelia vis didesnę grėsmę 33 milijonams mažmeninės prekybos parduotuvių darbo vietų bei 6 milijonams tarpininkų įmonių. Siekdami auginti parduotuvių pelningumą, prekybininkai ieško naujų ir inovatyvių būdų susigrąžinti pirkėjus į parduotuves. Šiam tikslui pasiekti, prekybininkai turi išnaudoti galimos surinkti informacijos apie klientus, jų įpročius teikiamą naudą – renkant ir apdorojant tinkamus duomenis, juos analizuojant, darant įžvalgas ir jas pritaikant efektyvių ir tikslingų veiksmų atlikimui. Tam yra reikalingas technologinis sprendimas, padedantis prekybininkams gauti įžvalgų, kaip padidinti prekes fizinėse parduotuvėse perkančių klientų skaičių ir užtikrinti grįžtančių klientų skaičių pasitelkiant duomenų analizę bei gerinant klientų patirtį parduotuvėje. Įžvelgę šį rinkos poreikį, UAB SEMS Technologies sukūrė SEMSeye – žmonių srautus realiu laiku analizuojančią platformą. Šis produktas yra pirmasis ir vienintelis sprendimas, leidžiantis padidinti pardavimus ir optimizuoti veiklą integruojant bendrinę klientų srautų informaciją kartu su suasmenintais bei bendrais pasiūlymais, vidinių ir išorinių duomenų kaupimu ir virtualiais pasiūlymais bei reklama. SEMSeye yra paprastas ir nesudėtingas naudoti sprendimas, kuriame įdiegtos pažangios funkcijos. Nedidelis prietaisas, kuriame įdiegti išmanūs sensoriai, tiksliai skaičiuoja klientus, atpažįsta jų judėjimo trajektoriją parduotuvėje ir saugo duomenis apie pirkimo istoriją, kliento krepšelį, patraukliausias lentynas, rinkodaros priemonių efektyvumą, kliento elgseną, įpročius ir kitą informaciją. Siekiant užtikrinti sėkmingą plaformos komercializavimą, reikalingas verslo modelis, parengtas atsižvelgiant į rinkos poreikius, tendencijas, todėl reikalinga atlikti galimybių studiją ir parengti verslo planą, kuriuose būtų įvertinta rinka, jos poreikiai, galimybės ir rizikos.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-06-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 71 429,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 35 714,50 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-08-31
Sutarties pasirašymo diena: 2018-08-31
Sutarties galiojimo pabaiga: 2020-01-30
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
71 429,00 35 714,50 71 429,00 35 714,50

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 1.00
2 Investicijas gavusių įmonių išlaidos MTEP veikloms Eur 15000.00 0.00
3 Privačios investicijos, atitinkančios viešąją paramą inovacijoms arba MTEP projektams Eur 35714.50 35714.50

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-05 07:52

Susiję įrašai