BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Šiaulių laisvosios ekonominės zonos infrastruktūros plėtra

Nr. 01.2.1-LVPA-V-830-02-0003

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Šiaulių miesto savivaldybės administracija
Savivaldybė Šiaulių miesto
Priemonė SmartParkas LT
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Projekto sąrašo numeris 01.2.1-LVPA-V-830-02

Įgyvendinant Projektą Šiaulių LEZ teritorijoje, planuojama sukurti ir išplėtoti esamą infrastruktūrą įrengiant du kelius, šaligatvius, atvedant dujotiekį bei įrengiant elektros kabelinės linijos tinklą Šiaulių LEZ teritorijoje. Vienas iš planuojų tiesti kelių būtų pagrindinis, skirtas sujungti LEZ teritoriją su magistralės A9 keliu. Planuojamos infrastruktūros poreikį lėmė poreikis prisitraukti kuo daugiau investuotojų, yapč MTEP įmonių, kurių veikla gana specifinė, todėl teritorijos infrastruktūra turi būti ne tik pilnai sutvarkyta ir įrengta, tačiau patogi bei išbaigta. Projekto tikslas – išplėtoti Šiaulių LEZ infrastruktūrą ir taip sudaryti sąlygas pritraukti tiesiogines užsienio investicijas sumanios specializacijos srityse. Projekto atsiradimą lėmė regiono ir šalies mastu keliamos bei vis dar neišspręstos problemos MTEPI srityje, prie kurių sprendimo prisidės įgyvendinamas Projektas: nepakankamai aktyvus turimos ir naujai kuriamos infrastruktūros panaudojimas LEZ teritorijoje; nepakankamai išvystyta LEZ bazinė susisiekimo infrastruktūra; nepakankamas potencialas įmonių, kuriančių aukštą pridėtinę vertę; nepakankamai išplėtotas verslo – mokslo bendradarbiavimas; per mažas informacijos sklaida apie LEZ veiklą ir naudą verslui, mokslui; nepakankamai išplėtotas tarptautinis bendradarbiavimas MTEP srityje. Remiantis aukščiau išdėstytomis problemomis, buvo nuspręsta Šiaulių LEZ‘e įgyvendinti Projektą, kurio metu bus sustiprinta ir išplėtota infrastruktūra. Tikslinės grupės – pagrindiniai tokios infrastruktūros naudotojai bus MTEPI užsienio įmonės, investuotojai. LEZ įsikūrę verslo subjektai sukurtas inovacijas diegs praktikoje, aktyviau bendradarbiaus su mokslo atstovais / įstaigomis, Slėniais, taip glaudindami verslo santykius ir bendradarbiavimą su šalyje vykdomais moksliniais tyrimais ir inovacijomis. Įgyvendinus Projekto veiklas bus įrengta pilnai sutvarkyta infrastruktūra, kuri lems patogų susisiekimą, ir sukurs patrauklią investicinę aplinką.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-08-14
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 233 220,60 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 233 220,60 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-09-03
Sutarties pasirašymo diena: 2017-12-20
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-12-11
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
2 231 650,36 2 231 650,36 2 210 681,81 2 210 681,81

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Pritraukta užsienio įmonių į MTEPI sritį pagal sumaniosios specializacijos kryptis Skaičius 1.00 0.00
2 Investicijas gavusių viešųjų teritorijų plotas Hektarai 132.51 132.51
3 Pramonės parkai ir (ar) LEZ, į kurių infrastruktūrą investuota Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-14 07:55

Susiję įrašai