BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Šilutės miesto Lietuvininkų, Tilžės gatvių eismo saugos gerinimas ir K. Kalinausko, M. Jankaus, Lauko, Miško gatvės rekonstravimas

Nr. 06.2.1-TID-R-511-31-0008

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Šilutės rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė Šilutės raj.
Priemonė VIETINIŲ KELIŲ VYSTYMAS
Prioritetas 6 PRIORITETAS. Darniojo transporto, pagrindinių tinklų infrastruktūros skatinimas
Projekto sąrašo numeris 06.2.1-TID-R-511-31

Projekto "Šilutės miesto Lietuvininkų, Tilžės gatvių eismo saugos gerinimas ir K. Kalinausko, M. Jankaus, Lauko, Miško gatvės rekonstravimas" tikslas-plėtoti susisiekimą vietinės reikšmės keliais, gerinant Lietuvininkų, Tilžės, K. Kalinausko, M. Jankaus, Lauko, Miško gatvių techninius parametrus ir diegiant eismo saugos ir aplinkos apsaugos priemones. Projekto tikslui pasiekti numatomi šie uždaviniai: 1) Diegti eismo saugos ir aplinkos apsaugos priemones vietinės reikšmės keliuose ir gyvenamųjų vietovių gatvėse Šilutės mieste; 2) Vystyti vietinės reikšmės kelių transporto infrastruktūrą Šilutės mieste, įgyvendinant regiono plėtros planą, savivaldybės strateginį veiklos planą ir integruotą teritorijų vystymo programą. Projekto įgyvendinimo metu numatoma Lietuvininkų ir Tilžės gatvėse rekonstruoti pėsčiųjų ir dviračių takus, įrengti gatvės apšvietimą, K. Kalinausko gatvėje numatoma rekonstruoti važiuojamąją kelio dangą bei pėsčiųjų ir dviračių taką, įrengti gatvės apšvietimą, M. Jankaus, Lauko ir Miško gatvėse rekonstruoti važiuojamąją kelio dangą, šaligatvius, lietaus nuotekų tinklus, įrengti gatvių apšvietimą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-02-26
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 821 900,95 Eur
Prašoma finansavimo suma: 1 365 297,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai