BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Skaitmeninės spaudos technologijos DIMENSE tobulinimui skirti moksliniai tyrimai

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-02-0077

Paraiškos būsena:
Nutrauktas
Vykdytojas UAB "VEIKA"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-02

Šiuo metu UAB "Veika" vysto inovatyvią bei pasaulyje analogo neturinčią 3D efektą (reljefą) sukuriančią plačiaformatės spaudos technologiją DIMENSE. Ši technologija yra kompleksinis skaitmeninės spaudos sprendimas, sudarytas iš: plataus formato skaitmeninio spausdintuvo Dimensor, kuris skaitmeniniu būdu ant spausdinio formuoja reljefą su arba be spalvoto vaizdo; aplinkai draugiško spaudos pagrindo Ecodeco, kuris savo sudėtyje neturi plastifikuoto polivinilchlorido (PVC) ir plastifikatorių (ftalatų) bei gali būti panaudotas antriniam perdirbimui; vandens pagrindo skaitmeninės spaudos rašalų su reaktyviu priedu, kurie spausdiniui suteikia ne tik vaizdą, bet ir reljefą. Produktai, kuriuos galima sukurti pasinaudojant šia technologija: skaitmeniniai 3D tapetai ir fototapetai, dažomi 3D tapetai, susukami (roll-up) mobilūs stendai, paveikslai-drobės ant porėmio (angl. Canvases), parodų stendų dekoras, reklaminė medžiaga parduotuvėms (plakatai, lentynų skirtukai, karuliai ir kt.), pakuotės (dėžės) ir tara, stendai produktams sudėti (pvz. kosmetikai), sieniniai kalendoriai. Atliekant suplanuotas MTTP veiklas yra nuolat susiduriama su moksliniais neapibrėžtumais, kurie yra sprendžiami vykdant mokslinius tyrimus įmonės MTTP laboratorijose arba užsakant tokius tyrimus įvairiose mokslo įstaigose. Šio projekto moksliniams neapibrėžtumams spręsti reikalinga specifinė tyrimų bei duomenų apdorojimo programinė įranga, kurios bendrovė savo MTTP laboratorijose neturi. Investuoti į tokios mokslinės įrangos įsigijimą yra neracionalu, nes įranga yra brangi, o suplanuotos tyrimų apimtys neišnaudos viso įrangos potencialo. Išsprendusi mokslinius neapibrėžtumus, bendrovė siekia sėkmingai išvystyti ir pateikti rinkai šią novatorišką skaitmeninės spaudos technologiją.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-10-23
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 46 826,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 28 095,60 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-01-31
Sutarties pasirašymo diena: 2019-01-17
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
46 826,00 28 095,60 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Investicijas gavusių įmonių išlaidos MTEP veikloms Eur 1800000.00 0
2 Privačios investicijos, atitinkančios viešąją paramą inovacijoms arba MTEP projektams Eur 18730.40 0
3 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 0
4 Įmonių, bendradarbiaujančių su tyrimų institucijomis, skaičius Įmonės 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-25 07:49

Susiję įrašai