BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Skaitmeninio įrankio, dirbtinio intelekto pagalba generuojančio suasmenintas įžvalgas, susijusias su odos priežiūra ir sveikatinimu, kūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-01-0252

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB Estevita
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-01

Šiuo metu rinkoje esantys įrankiai ir platformos neturi estetinės kosmetologijos specialistams pilno reikiamo funkcionalumo – atliepia tik registravimo sistemos ir centralizuoto atsiskaitymo už suteiktas paslaugas poreikį, tačiau sistemos, kuri atlieptų klientų sveikatos profilių duomenų surinkimo ir apdorojimo poreikį kosmetologijos srityje nėra. Atsižvelgiant į minėtos srities specialistų darbo specifiką, ypatingai svarbus tampa tiek savalaikis duomenų atnaujinimas, tiek prasmingas klientų sveikatos profilio duomenų panaudojimas, siekiant pateikti reikšmingas įžvalgas odos būklės gerinimui, taip pat nuolat stebėti kliento odos būklės pokytį ir ankstyvoje stadijoje pastebėti neįprastas būkles ar problemas bei užkirsti kelią šių būklių paūmėjimui. Siekiame sukurti išmanų skaitmeninį įrankį, kuris unikalaus algoritmo, su dirbtiniu intelektu, pagalba leis užtikrinti prasmingą kliento sveikatos profilio duomenų panaudojimą ir kokybiškesnį tiesioginių bei nuotolinių paslaugų teikimą. Atsižvelgiant į kliento sveikatos profilio didžiuosius duomenis (Big Data), kurie paremti skirtingais šaltiniais surenkama informacija (įskaitant automatinius, kliento ir specialisto suvedamus duomenis), algoritmas su dirbtiniu intelektu padės specialistams: • išanalizuoti kliento sveikatos profilį, sudarytą remiantis pasyviai surinktais ir aktyviai suvedamais duomenimis; • sugeneruoti personalizuotas įžvalgas, susijusias su odos priežiūra ir sveikatinimu; • nuolat stebėti kliento odos būklės pokytį, atsižvelgiant į kliento sveikatos profilio duomenis, taip įvertinant suteiktų paslaugų ar naudojamų produktų efektyvumą; • pastebėti neįprastas būkles ar problemas bei ankstyvoje stadijoje užkirsti kelią šių būklių paūmėjimui; • padės specialistui gilinti specifines žinias ir tobulinti įgūdžius.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-10-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 34 782,65 Eur
Prašoma finansavimo suma: 24 347,85 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai