BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Skaitmeninio pasirengimo indekso modeliavimas vertinant jūrų transporto sektoriaus verslo pasirengimą procesų skaitmenizavimui

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-25-0228

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-25

Projekto “Skaitmeninio pasirengimo indekso modeliavimas siekiant įvertinti jūrų transporto sektoriaus verslo pasirengimą procesų skaitmenizavimui” metu bus plėtojama Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos uosto ir ekonomikos vadybos katedros mokslininkų ir tyrėjų mokslinių tyrimų kryptis, išplečiant ją į gretutines sritis bei papildant informatikos mokslo bei duomenų analizės metodologiniais elementais, o siekiant tobulinti studentų mokslinių taikomųjų tyrimų kompetenciją, bus gilinamas studentų gebėjimas ne tik taikyti mokslinius tyrimų metodus atvejo analizės, sprendimų priėmimo, poveikio aplinkai ir aplinkos poveikio tyrimo objektui, įvairaus konteksto tyrimo objekto modeliavimo ir kituose tyrimuose, bet, svarbiausia, tęsti taikomuosius tyrimus profesinėje veikloje vykdant jūrų transporto sektoriaus tyrimus ir taikant įgytą patirtį bei plėtojant LAJM tyrėjų sukurtas unikalias tyrimų metodikas, taip stiprinant jūrų transporto sektoriaus įmonių ir organizacijų bei LAJM mokslininkų ir tyrėjų bendradarbiavimą atliekant mokslinius taikomuosius tyrimus sprendžiant aktualias Klaipėdos regiono ir jūrų transporto sektoriaus problemas. Projekto metu atliekamo tyrimo rezultatai bus publikuojami studentų konferencijos straipsnių rinkinyje ir pristatomi studentų konferencijoje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-05-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 785,57 Eur
Prašoma finansavimo suma: 1 785,57 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai