BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Skirtingo amžiaus, lyties ir sportinio meistriškumo futbolininkų sportinių traumų prevencijos programų ir prevencijos sistemos kūrimas

Nr. J05-LVPA-K-01-0015

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "LFF sporto medicinos centras"
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas J05-LVPA-K-01

UAB „LFF sporto medicinos centras“ partnerystės pagrindais inicijuoja projektą, kurio apimtyje siekiama sukurti mokslu grįstas skirtingo amžiaus, lyties ir sportinio meistriškumo futbolininkų sportinių traumų prevencijos programas bei mokslu grįstą prevencijos sistemą (STPS), paremtas nuodugnia organizmo funkcinių ir struktūrinių sistemų analize, įgalinančią efektyviai vykdyti sportuojančiųjų fizinės sveikatos ir funkcinės būklės stebėseną, sportinių traumų rizikos veiksnių kontrolę, lėtinio traumatizmo prevenciją, ir sudarysiančią prielaidas sportinių traumų registro veiklos bei tikslingos sportininkų atrankos įgyvendinimui. Teikiamas projektas ir galutiniai produktai yra neatsiejami nuo 2014-2020 metų nacionalinės pažangos programos horizontaliojo prioriteto „Sveikata visiems“ tarpinstitucinio veiklos plano. Per projektinės veiklos rezultatus ir vėlesnį jų panaudojimą tieisogiai siekiama programos horizontaliojo prioriteto „Sveikata visiems“ bendrojo tikslo – siekti geros žmonių sveikatos. Teikiamo projekto paskirtis atitinka tarpinstitucinio plano paskirtį – nustatyti koordinuotas priemones, akirtas sveikatai stiprinti, sveikatą žalojančių veiksnių prevencijai, sveikatai palankiai ir saugiai aplinkai kurti. Sporto medicinos paslaugos Lietuvoje teikiamos 23-jose įstaigose, tačiau viešai prieinamoje informacijoje nėra nurodoma, jog minėtose įstaigose būtų vykdomos ir sportinių traumų prevencijos programos ir (ar) tokio pobūdžio moksliniai tyrimai. Sukūrus prevenc programas bei STPS galima būtų tiksliau numatyti potencialią kiekvieno individo ir (ar) skirtingų amžiaus grupių, lyčių ir meistriškumo asmenų sportinių traumų riziką, optimizuoti sportininkų atranką, tikslingiau parinkti traumų prevencijos programas ir priemones bei efektyviau jas taikyti. Minėtų veiklų vykdymas ir grindimas moksliniais tyrimais atitinka ir F-MARC direktyvas. Lietuvoje yra virš 17000 futbolo žaidėjų mėgėjų ir profesionalų, kuriems gali būti efektyviai taikomos prev programos bei STPS.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-03-24
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 0,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 0,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai