BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Spektrometrinės technologijos ir metodologijos prototipo sukūrimas prevenciniam austrių kokybės vertinimui vietoje (SOQA)

Nr. 01.2.2-MITA-K-702-05-0011

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Gamtos tyrimų centras
Savivaldybė
Priemonė
Prioritetas
Kvietimo kodas 01.2.2-MITA-K-702-05

Projekto "Spektrometrinės technologijos ir metodologijos prototipo sukūrimas prevenciniam austrių kokybės vertinimui vietoje (SOQA)" tikslas - sukurti ir operacinėje aplinkoje pademonstruoti austrių kokybės vertinimo technologijos prototipą, paremtą artimųjų infraraudonųjų bangų (NIR) spektrometrijos technologijomis ir mašininio mokymosi algoritmų taikymu. Projekto metu sukurto ir pademonstruoto 7 MTEP etapo prototipo pagrindu pagridinėms ES austres auginančių šalių rinkoms bus teikiamos inovatyvios komercinės austrių kokybės vertinimo paslaugos. Tikslinės šių paslaugų vartotojų grupės yra austrių augintojai ir supirkėjai, kurie paslaugos pagalba galės patogiai ir greitai operacinėje aplinkoje įvertinti tiekiamų austrių kokybę, šviežumą ir numatyti galimas užterštumo rizikas. Sprendimas įgalins austrių rinkos dalyvių veiklos efektyvumo ir rezultatyvumo didėjimą, prevencinę produkcijos stebėseną ir rizikos valdymą, informuotą sprendimų priėmimą bei prisidės prie bendros galutiniams vartotojams tenkančio maisto kokybės ir saugos augimo.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-08-26
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2019-10-10)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2019-10-10) 51.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 0,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 300 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai