BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„STEBĖK, PADĖK ir INFORMUOK“ (trumpinys - SPI)

Nr. 08.4.2-ESFA-K-616-01-0020

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Viešoji įstaiga "I. Kelbauskienės šeimos klinika"
Savivaldybė
Priemonė Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.4.2-ESFA-K-616-01

Modelio SPI esmę sudaro lėtinių pacientų palaikymas visą gyvenimą, o pagrindimas grindžiamas egzistuojančiais pasauliniais lėtinio paciento gydymo modelių pasiekimais. Kuriant modelį, buvo naudojamasi organizacinio projektavimo metodu, už pagrindą buvo paimtas "Evercare and Pfizer models" modelis, kuris yra oficialiai bandomas devyniose pacientu prieziuros centruose Anglijoje bei sekmingai buvo išbandytas JAV. Šitas modelis gali padėti pateikti holistinį požiūrį į pacientų priežiūrą ir gyvenimą bei padės pasiekti kuo geresnių rezultatų. Norėdami sukurti integruotas globos sistemas, buvo surinktos žmonių nuomonės ir žmonės pasakė, kad nori „į žmogų orientuotos ir suderintos priežiūros“, pateikdami šį pasakojimą apie tai, kaip jie valdo savo ilgalaikes sąlygas: Į asmenį orientuota, suderinta priežiūra suteikia žmonėms galimybę priimti pagrįstus jiems tinkamus sprendimus ir įgalina juos rūpintis savo ilgalaikės būklės palaikymu bendradarbiaujant su sveikatos ir priežiūros specialistais. Pasirinkto sprendimo ir numatomo rezultato aprašymas: Sukurtas į asmenį orientuotos, suderintos priežiūros sistemos modelis remiasi penkiais pagrindiniais tarpusavyje susijusiais komponentais, kurie visi turi būti įgyvendinti, kad būtų įgyvendintas tikslas - į asmenį orientuota suderinta priežiūra. • Lietuvoje lėtinių ligų gydymo kaštų sumažinimas. • Dėl Poliligotumo lovadienių ir rehospitalizacijos dažnumo sumažinimas. • Poliligotų pacientų ambulatorinių konsultacijų dažnio sumažinimas iki su viena liga sergančiais. • Poliligoti pacientų šeimos gydytojų lankomumo mažinimas iki viena liga sergančiais. • Išvengti pacientų į ligonines guldomo be būtinybės, t. y., jie gali būti išgydyti pirminėje grandyje. • Amžiaus grupėje nuo 50-ies ir vyresnių sergančių dviem ir daugiau lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis nuolatinė priežiūros formavimas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-05-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 000 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 1 000 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai