BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Susijungimų ir įsigijimų sandorių įtaka energetikos sektoriaus ir jame veikiančių įmonių darnumui

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-19-0001

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Lietuvos energetikos institutas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-19

ES energijos rinkos liberalizavimas stipriai paveikė sektoriaus pramoninę organizaciją. Energetikos sektoriuje veikiančios įmonės (E.ON. Powergen, RWE, National Power, Innogy, EDF, Edison, EnBW, EdP, Suez, Endesa, Enel, Vattenfall ir kt.) įgyvendino naujas plėtros strategijas ir aktyviai vykdė susijungimų ir įsigijimų sandorius tam, kad gautų sinerginės, finansinės ir ekonominės naudos. Pagrindinis susijungimų ir įsigijimų sandorių motyvas yra vertės kūrimas. Susijungimų ir įsigijimų sandoriai turi didžiulį įtaką energetikos sektoriaus darnumui, nes jie susiję su aplinkosauginiais, socialiniais, ekonominiais ir valdymo (ASEV) poveikiais ne tik tiesiogiai į sandorį įtrauktoms šalims, jų akcininkams, darbuotojams, tiekėjams, bet ir visai visuomenei. Bendrovės gali ir turi siekti integruoti ASEV darnumo aspektus susijungimų ir įsigijimų sandorių metu, pradedant atliekant pradinį deramą patikrinimą baigiant sandorio įgyvendinimu. Kai energetikos sektoriaus įmonės vykdo susijungimų ir įsigijimų sandroių veiklą, dalyvaujančioms įmonėms atsiras nemažos galimybės ir rizikos energetikos sektoriaus tvarumo užtikrinimo srityje: galimybės sukurti ambicingesnes ir atsparesnes tvarumo strategijas, tam pat rizika, kad darnumo tikslai bus tik dalinai pasiekti dėl didžiulio įmonių akcininkų spaudimo kurti trumpalaikę vertę. Pagrindinis stažuotės tikslas – sukurti metodiką, leidžiančią įvertinti susijungimų ir įsigijimų sandorių ryšį su darnaus vystymosi principais ES energetikos sektoriuje, ir pakelti mokslinę kvalifikaciją. Mokslinio tyrimo pasiektus rezultatus bus galima pritaikyti tarptautiniu mastu energetikos sektoriaus uždaviniams spręsti ir įmonių lygmeniu vertinti susijungimų ir įsigijimų sandorius. Sukurtas poveikio vertinimo modelis galės būti naudojamas tolimesniems moksliniams tyrimams, politiniams tikslams formuoti, vertinti, sprendimams priimti valdžios ar įmonių lygmenyje, bei įneš indėlį plėtojant kiekybinio ir kokybinio vertinimo metodus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-02-17
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-06-17)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2020-06-17) 71.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 84 957,74 Eur
Prašoma finansavimo suma: 84 957,74 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-08-31
Sutarties pasirašymo diena: 2020-09-01
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-01-27
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
84 957,74 84 957,74 84 957,74 84 957,74

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įgyvendinti MTEP projektai Skaičius 1.00 1.00
2 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas Skaičius 1.00 1.00
3 Į užsienį panaudojant ESF investicijas tobulinti profesinių žinių išvykę tyrėjai Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-23 07:50

Susiję įrašai