BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sužaidybintos papildytos realybės modeliavimo sprendimas-įrankis nekilnojamojo turto projektų socialiniam, ekonominiam ir ekologiniam tvarumui didinti

Nr. 01.2.2-MITA-K-702-05-0008

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Savivaldybė
Priemonė MTEP REZULTATŲ KOMERCINIMO IR TARPTAUTIŠKUMO SKATINIMAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.2-MITA-K-702-05

Visuomenės dalyvavimas viešosios aplinkos ir komercinio nekilnojamojo turto objektų kūrime bei planavime jau seniai tapo aktualija, tačiau iki šiol Lietuvoje neturime modernių įrankių, kurie į šį procesą skaidriai ir prieinamai įtrauktų daugiau skirtingų visuomenės grupių piliečių, bendruomenių ir pastatų naudotojų. Perkeldamas kuriamų projektų virtualios realybės modelius į sužaidybintą aplinką ir tikslingai parinktoms tikslinėms grupėms pasiūlydamas aktualių klausimų sprendimui adaptuotus žaidimo scenaijus projektas sukurs universalų ir skaidriai valdomą įrankį, per universalią prieigą į nekilnojamojo turto projektų bei viešųjų erdvių kūrimą įtrauksiantį skirtingo amžiaus, fizinių galių ir socialinės patirties piliečius. Pagal sprendimo įgyveninamumo įrodymą, parengtą koncepciją, bandomąjį realiai veikiantį modelį ir sprendimo prototipą (MTEP 7) sukurtas virtualaus urbanistinio nekilnojamjo turto simuliatoriaus sprendimas paskatins daugiau skirtingų žmonių dalyvauti nekilnojamojo turto projektų planavime, projektavime, įgyvendinime ir priežiūroje ir taip leis pakelti bendruomenių ir vartotojų pasitenkinimą nekilnojamojo turto ir miesto viešosios aplinkos tvarkymo projektų sprendimais.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-08-26
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 0,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai