BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sveikatos, medicinos ir fiziologinių gebėjimų analitikos technologija (health intelligence) ir jos pagrindu veikiantis prototipas.

Nr. J05-LVPA-K-01-0230

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Sporto platformos"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas J05-LVPA-K-01

UAB „Sporto platformos" projektas teikiamas ES fondų investicinei paramai gauti pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ priemonę Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“. Pareiškėjas yra jauna įmonė, siekianti tapti sporto ir sporto medicinos analitikos technologijų lydere. Drauge su partneriu, UAB „Helona“, daugelio metų patirtį sporto medicinos srityje turinčia įmone, ketina įgyvendinti MTEP projektą, kurio metu bus siekiama sukurti pasauliniu mastu inovatyvų produktą – sveikatos, medicinos ir fiziologinių gebėjimų analitikos technologiją (health intelligence) ir jos pagrindu veikiantį prototipą. Įgyvendinus projektą, bus sukuriama nauda atletams, mažės traumų skaičius, tikimybė persitempti, jie galės ilgiau išsilaikyti savo pasiekimų viršunėje. Tuo tarpu treneriai ir gydytojai turės galimybę nuolatos stebėti savo sportininkus, jų pasiekimu, bei rizikos sritis į kurias galės atsižvelgti vengti.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-03-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 0,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 0,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai