BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Tarptautinio verslo subjektų sprendimų paramos instrumentai derybinių galių pusiausvyrai siekti, esant iškreiptoms rinkos konkurencijos sąlygoms

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-02-0003

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-02

Projekto tikslas - pateikti tarptautinio verslo derybų sistemos koncepciją, įgalinančią modeliuoti ir efektyviai valdyti derybų strategijų kūrimo ir įgyvendinimo procesą, įvertinant besiderančių šalių derybines galias ir parenkant instrumentus jų pusiausvyrai siekti iškreiptos rinkos konkurencijos sąlygomis.Projekte siekiama kompleksiškai išanalizuoti susiklosčiusią tarptautinio verslo derybų bei derybų strategijų kūrimo ir įgyvendinimo teoriją ir praktiką, esant daugiau ar mažiau iškreiptoms rinkos konkurencijos sąlygoms, atskleisti šių strategijų kūrimo ir įgyvendinimo tobulinimo galimybes iškreiptos konkurencijos sąlygomis (oligopolijos, monopsonijos, oligopsonijos, monopolijos, nepilnos informacijos rinkos atvejai). Bus siekiama nustatyti pagrindinius, tarptautinio verslo derybų dalyvių derybinių galių pusiausvyrą ir balansą lemiančius elementus, jų adekvataus įvertinimo ir konfigūravimo galimybes, darančias įtaką tarptautinio verslo derybų eigai ir rezultatyvumui;Ketinama sukurti teorinį tarptautinio verslo derybų strategijų kūrimo ir įgyvendinimo sprendimų paramos modelį ir juo remiantis parengti praktiniam taikymui tinkamą derybų strategijų kūrimo ir įgyvendinimo algoritmą, skirtą įvertinti besiderančių šalių derybines galias ir parinkti priemones bei instrumentus jų subalansavimui ir daugiavariantinei pusiausvyrai (angl. multiplicity of equilibrium) siekti iškreiptos konkurencijos sąlygomis;Esksperimentiškai bus patikrintas sukurto tarptautinio verslo derybų strategijų kūrimo ir įgyvendinimo sprendimų paramos modelio tinkamumas ir pritaikomumas tarptautinio verslo derybų strateginių sprendimų paramai (Lietuvos ir Slovėnijos rinkų atvejais).


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-06-07
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2017-11-08)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2017-11-08) 58.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 53 845,79 Eur
Prašoma finansavimo suma: 53 845,79 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai