BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Technologijų srities personalo atrankos ir įdarbinimo paslaugos originalių dizaino ir rinkodaros sprendimų sukūrimas ir diegimas UAB „Sprigis“

Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0163

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "SPRIGIS"
Savivaldybė
Priemonė Kūrybiniai čekiai COVID-19
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-861-01

UAB Sprigis, siekdama mažinti IT specialistų trūkumo problemą Lietuvoje, prisitaikyti prie rinkos poreikių, bei sustiprinti savo pozicijas rinkoje kaip programuotojų kvalifikacijos tobulinimo ir IT specialistų atrankos, įdarbinimo tarpininkavimo įmonė, bei norėdama prisitaikyti prie galimų ekonominių svyravimų ateityje, didinti įmonės konkurencingumą bei produktyvumą, klientų skaičiaus augimą, projekto metu numato sukurti naujos inovatyvios paslaugos „ Technologijų srities personalo atrankos ir įdarbinimo paslaugos iš ES ir trečiųjų šalių” nuotoliniu arba tiesioginiu būdu, dizaino sprendimo sukūrimą kartu su rinkodaros inovacijų sukūrimo ir diegimo strategijomis. Projekto metu siekiama pasinaudoti kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių juridinių asmenų paslaugomis, kurios padės įgyvendinti „ Technologijų srities personalo atrankos ir įdarbinimo paslaugos iš ES ir trečiųjų šalių” inovatyvaus dizaino sprendimo sukūrimo kartu su rinkodaros inovacijų sukūrimo ir diegimo strategiją. Projekto metu pritaikyti inovatyvūs dizaino ir rinkodaros sprendimai, leis tinkamai informuoti potencialius klientus - technologines įmones, bei Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius IT specialistų apie naujai teikiamą paslaugą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-08-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2021-11-16)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2021-11-16) 12.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 89 975,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 67 481,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai