BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

TECHNOLOGINIŲ UAB „STIKLOPORAS“ EKOINOVACIJŲ DIEGIMAS PRISTATANT RINKAI NAUJUS GAMINIUS GAMINAMUS IŠ ANTRINIŲ STIKLO ŽALIAVŲ

Nr. 03.3.2-LVPA-K-837-01-0016

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB „STIKLOPORAS“
Savivaldybė Druskininkų
Priemonė Eco-inovacijos LT+
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.2-LVPA-K-837-01

UAB „STIKLOPORAS“ veikia nuo 2009 metų. Pagrindinė įmonės veikla – inovatyvaus stiklo gaminio, granuliuoto putstiklio, gamyba iš antrinių stiklo žaliavų. Pagal ypatingą technologiją gaminamas putstiklis yra pritaikomas įvairiose pramonės šakose, gaminant statybinius mišinius, termoizoliacines medžiagas, klijus, drenažus ir kitas medžiagas bei produktus. Putstiklis pasižymi unikaliomis technologinėmis savybėmis (patvarumu, ilgaamžiškumu, atsparumu drėgmei ir spaudimui, šilumos izoliacija, nedegumu, mažu svoriu), dėl kurių jo pakeitimo galimybės kitais gaminiais (perlitas, keramzitas) yra ribotos. Įmonė įgyvendinama ekologinių inovacijų diegimo projektą siekia iš esmės pakeisti turimą gamybos procesą ir sukurti prielaidas iš antrinių stiklo žaliavų gaminti du naujus stiklo gaminius, kartu užtikrinant mažesnį elektros ir dujų suvartojimą gamybos proceso metu. Projektas bus įgyvendintas Druskininkų raj. savivaldybėje. Bus sukurtos 8 papildomos darbo vietos. Projekto metu bus perdirbamos stiklo atliekos, taip užtikrinant teigiamą projekto poveikį ekologijai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-07-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 135 119,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 619 184,51 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai