BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Technologinių veiksnių, polimerinių medžiagų ir veikliųjų medžiagų įtaka gelinių matricų technologiniam funkcionalizavimui

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-05-0023

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Gamtos turtai"
Savivaldybė
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-05

UAB "Gamtos turtai" (toliau - Įmonė) yra novatoriška aromaterapinių ir kosmetikos produktų gamintoja, aktyviai veikianti nuo 2015 m. Įmonė, bendradarbiauja su laboratorijomis, kurios vadovaujantis gerosios praktikos standartais kuria produktus, kurie yra įmonės prekinio ženklo KAP KAP asortimente. Atsižvelgiant į informacijos trūkumą apie technologinių veiksnių, polimerinių medžiagų ir veikliųjų medžiagų įtaką gelinių matricų su šildomąjį ir šaldomąjį efektą odai suteikiančiomis medžiagomis, matome poreikį atlikti mokslinius tyrimus ir eksperimentinės plėtros veiklas siekiant sukurti makšties sausumą mažinančią formulę, kuri pasižymėtų ekologiška bei kuo natūralesne sudėtimi, tiktų net ir jautrią gleivinę turintiems vartotojams, taip pat padėtų išspęsti lyties organų sausumą, ypatingai po gimdymo, menopauzės metu ir padėtų palaikyti bei atkurti natūralią makšties pH. Projekto metu bus bendradarbiaujama su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) mokslininkais ir bus atliekami eksperimentiniai taikomieji moksliniai tyrimai, kurių metu bus siekiama įvertinti technologinių veiksnių, polimerinių medžiagų ir veikliųjų junginių dermę ir įtaką gelinių matricų formavimuisi. Laboratorijoje bus modeliuojami pavyzdžiai skirtingų veikliųjų medžiagų santykiais. Remiantis tyrimų metu gautais moksliniais rezultatais bus sukurti kuo natūralesnės sudėties dviejų makšties sausumą mažinančių gelinių matricų prototipų bandomosios versijos. Pirmo produkto prototipas bus orientuotas į mikrofloros apsaugą, antro - su papildomu poveikiu, turintis šildantį ar vėsinantį poveikį. Įgyvendinus projektą, bus pasiektas TPL 6 lygis - sukurti kuo natūralesnės sudėties dviejų makšties sausumą mažinančių gelinių matricų prototipai (bandomosios versijos) orientuoti į skirtingas problemas ir įvertinta technologinių veiksnių, polimerinių medžiagų ir veikliųjų junginių dermė ir įtaka gelinių matricų formavimuisi.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-10-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 13 301,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 9 185,70 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai