BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Tirpių β-1,3-gliukanų ir biologiškai aktyvių fitojunginių kompozicijų panaudojimas SARS-CoV-2 viruso dauginimosi stabdymui ir infekcijos prevencijai

Nr. 01.2.1-LVPA-T-858-01-0068

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Uždaroji akcinė bendrovė "BIOCENTRAS"
Savivaldybė
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-T-858-01

Projekto tikslas yra išskirti β-gliukanų ir Lietuvoje augančių biologiškai aktyviais junginiais turtingų vaistinių-prieskoninių augalų frakcijas, ištirti jų kiekybinę ir kokybinę cheminę sudėtį ir poveikį COVID virusui. Projekto metu bus atliktas netirpių β-gliukanų iš mielių išskyrimas, jų fermentinis skaidymas, frakcionavimas pagal molekulinę masę ir frakcijų sudėties tyrimai. Iš įvairių vaistinių-prieskoninių augalų (ne mažiau dešimties), turtingų polifenoliais ir eteriniais aliejais bus išskirtos įvairiais frakcionavimo metodais fitojunginių frakcijos ir ištirta jų kokybinė ir kiekybinė sudėtis. β-Gliukanų ir fitojunginių frakcijos atskirai ir apjungus bus ištirtos COVID viruso slopinimo požiūriu in vitro ir apibūdinta atyvių frakcijų sudėtis, Lygiagrečiai bus panaudoti dirbtinio intelekto IT metodai siekiant iš preliminarių cheminės analizės ir biologinio aktyvumo duomenų atrinkti frakcijas potencialiai turinčias priešvirusinį poveikį. Atrinktos aktyvios frakcijos bus tinkamos tolimesniems klinikiniams tyrimams.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-11-27
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 999 858,99 Eur
Prašoma finansavimo suma: 999 858,99 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai