BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Triratės pakrypti galinčios priemonės su mechanine kėbulo lenkimo sistema aktyvios pagalbinės kėbulo lenkimo sistemos sukūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-03-0022

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Rimti ratai"
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-03

Pakrypti galinčios triratės transporto priemonės pasižymi privalumais, kurie yra būdingi tiek įprastoms, tiek dviratėms transporto priemonėms, kadangi tokios transporto priemonės yra mažesnės ir manevringesnės už įprastas transporto priemones, pakrypti galinčių triračių transporto priemonių realizavimas turėtų reikšmingą teigiamą poveikį transporto spūsčių mažinimui ir reikalingų stovėjimo erdvių optimaliam naudojimui, taip pat aplinkos taršos mažinimui bei efektyvesniam energijos naudojimui transporto sektoriuje. Šiame projekte bus siekiama sukurti triratės pakrypti galinčios priemonės su mechanine kėbulo lenkimo sistema aktyvią pagalbinę kėbulo lenkimo sistemą, skirtą praplėsti mechaninės sistemos galimybes bei išnaudojančią kontra-vairavimo principą ir besiskiriančią nuo visų iki dabar sukurtų/kuriamų aktyvių kėbulo lenkimo sistemų.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-10-26
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 27 211,91 Eur
Prašoma finansavimo suma: 21 769,30 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai