BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Trumpos rotacijos ir hibridinių augalų paruošimo įtaka energijos konversijai ir aplinkos taršai atliekant pirolizę ir deginimą

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-19-0019

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vytauto Didžiojo universitetas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-19

Energetikos veikla visuotinai pripažinta kaip vienas reikšmingiausias aplinkos taršos šaltinis. Siekiant spręsti aplinkosaugos problemas, būtina taikyti veiksmingas priemones ir globalius sprendimo būdus, kurie veiktų kaip ilgalaikiai veiksniai ir padėtų sumažinti dėl žmogaus veiklos didėjančią aplinkos taršą. Projekto tikslas - ištirti ir nustatyti trumpos rotacijos (gluosninių žilvičių) ir hibridinių (tuopų, drebulių) augalų paruošimo (smulkinimo frakcinės sudėties, granuliavimo) įtaką svarbiausioms fizinėms-mechaninėms ir energetinėms savybėms bei poveikiui aplinkai perdirbtus augalus naudojant energinei konversijai. Projekto metu atliekamas trumpos rotacijos ir hibridinių augalų paruošimas termocheminės konversijos vykdymui, kurios metu atliekama pirolizė ir deginimas. Be to, nustatomas deginimo metu išsiskyrusių dujų, lakiųjų skysčių, pirolizės anglies, pelenų poveikis aplinkos taršai. Eksperimentiniais tyrimais siekiama mažinti aplinkos taršą gaunant efektyvią energijos konversiją panaudojant energetinius augalus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-03-03
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-06-17)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2020-06-17) 58.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 84 907,20 Eur
Prašoma finansavimo suma: 84 907,20 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai