BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB "A-PAK"naujų skaitmeninių bei žiedinės ekonomikos paslaugų/produktų kūrimas, investuojant į KKI produktų kūrimui būtiną infrastruktą

Nr. 13.1.1-LVPA-K-309-01-0077

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "A- PAK"
Savivaldybė
Priemonė PASKATOS GERINTI KULTŪROS IR KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ ĮMONIŲ INFRASTRUKTŪRĄ
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-309-01

Korinis kartonas yra labai svarbus baldų pramonėje, nes per artimiausius metus turi iš šios rinkos išstumpti putplastį ar plastikinius užpildus, o korys puikiai jį gali pakeisti. Korys lengvai pjaustomas pagal reikiamas formas. Korinio kartono gaminimo įranga leistų pagaminti ir sutaupyti 15-20 proc. žaliavos, nes gamina be atraižų, pagal tikslius brėžinius. Įranga yra 30-40 proc. našesnis nei dabartinė įranga. Kartoninio korio plokštė yra sudaryta iš korio tinklelio, suspausto tarp dviejų perdirbto kartono sluoksnių. Dėl unikalių konstrukcinių savybių korinis užpildas – plokštės, įdėklai, tarpikliai – pasižymi išskirtiniu patvarumu, kuris išgaunamas gamtą tausojančiais būdais. Iš šios medžiagos bus gaminamos baldų sudedamosios dalys, baldinės plokštės, durų užpildai pagal specialius brėžinius. Plokščių su koriniu užpildu gamybos procese skatinamos socialiai atsakingos praktikos, naudojamos perdirbtos medžiagos ir nėra jokių toksiškų dalelių, tai leidžia gamintojams užtikrinti, jog klientus pasiekia tik 100 proc. natūralūs daiktų pakavimo, gabenimo ir sandėliavimo sprendimai. Korinis kartonas yra labai tvirtas ir gali pakeisti plastikinę, medinę baldinę plokštę. Tokia plokštė bus tvirta, ekologiška, tvari, pagaminta beatliekine technologija. Visiškai atliekų išvengti nepavyksta, tačiau specialus atraižų surinkimo įrenginys leidžia atraižas surinkti ir parduoti kitam pvz. Grigeo gamintojui kaip žaliavą. Projekto metus bus įsigyta korinio užpildo gamybos linija. Sukurta baldinė plokštė atitinka žiedinės ekonomikos principus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2022-03-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 306 900,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 146 698,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai